Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski gościem Pawła Wiszniewskiego w Radiu WAWA | VIDEO

2017-01-04T19:30:14+01:00 Radek Liszewski gościem Pawła Wiszniewskiego w Radiu WAWA | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/radek-liszewski-w-radiu-wawa.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Paweł Wiszniewski to prezenter radiowy, którego możecie usłyszeć na antenie Radia Wawa. Co weekend do Pawła przybywa nowa gwiazda, która jest przepytywana i zdradza największe swoje sekrety Pawłowi oraz słuchaczom.   W ten weekend gościem Paw...

Reklama

Paweł Wiszniewski to prezenter radiowy, którego możecie usłyszeć na antenie Radia Wawa. Co weekend do Pawła przybywa nowa gwiazda, która jest przepytywana i zdradza największe swoje sekrety Pawłowi oraz słuchaczom.

 

W ten weekend gościem Pawła będzie Radek Liszewski, lider formacji Weekend i twórca największego hitu muzyki disco polo ostaniach lat pt. „Ona tańczy dla mnie”. Radek zdradzi i opowie wiele ciekawych historii, które go spotkały przez kilkanaście lat na rynku muzycznym. Nie zabraknie pytania o pieniądze i nie tylko.

 

Zapraszamy do słuchania! Audycja”Weekend z Gwiazdą” jest emitowana w  sobotę i niedzielę od 10:30 do 18:30,a cały wywiad możecie usłyszeć w niedzielę o 21:00!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.