Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-05-08T06:06:00+02:00 „Ona tańczy dla mnie” w 2018 roku. Jak po latach brzmi utwór? https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/ona-tanczy-dla-mnie-w-2018-roku-jak-po-latach-brzmi-utwor-1525724738.jpg
Reklama

„Ona tańczy dla mnie” w 2018 roku. Jak po latach brzmi utwór?

Redakcja , 08 Maj 2018  06:06
„Ona tańczy dla mnie” w 2018 roku. Jak po latach brzmi utwór?
Źródło zdjęć: Materiał własny
Reklama

Bez wątpienia wspomniany utwór wzniecił na scenie disco polo ogromny pożar, który trwa do dziś. Jak brzmi utwór w 2018 roku? Zarejestrowaliśmy to!

Reklama

Majówka w Wyrzysku była przepełniona cudownymi Artystami – to musimy podkreślić. Jedną z gwiazd wieczoru był zespół Weekend, który swoim utworem „Ona tańczy dla mnie” w 2012 dokonał na scenie disco polo prawdziwego przewrotu – w pozytywnym znaczeniu oczywiście! Wspomniany utwór po dzień dzisiejszy jest wyznacznikiem dobrej zabawy, a przemawiają za tym m.in. fenomenalne statystyki utworu na YouTube. 112 milionów wyświetleń, ponad 220 tysięcy „łapek” w górę, prawie 31 tysięcy komentarzy – Radek Liszewski z pewnością zna receptę na hit. Utwór doczekał się także anglojęzycznej wersji, która również spodobała się fanom.

Podczas majówki w Wyrzysku Radek z publicznością złapał niesamowity kontakt! Interakcja z fanami przyniosła świetny efekt w postaci wspólnego wykonania utworu „Ona tańczy dla mnie”. Jak zawsze, wokalista Weekend nie szczędził energii, by zadowolić publiczność zgromadzoną na tym wydarzeniu.

Jak po latach brzmi wykonany przez Weekend i publiczność utwór „Ona tańczy dla mnie”? Przekonajcie się sami i sprawdźcie przygotowany przez nas materiał!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Znane gwiazdy disco polo zaśpiewają specjalnie dla pań! Wyjątkowy koncert z okazji dnia kobiet na antenie TVP!
  2. Rewolucja w disco polo?! Piękna kobieta w ogniu chwalebnych treści!
  3. Na taką wersję przeboju disco polo czekaliście! Artyści stworzyli prawdziwą perełkę!
  4. Mocna i niezwykle dynamiczna premiera disco polo! Grupa News przeskoczy konkurencję!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej