2019-10-22T20:53:00+02:00 Przyjaźń na medal?! Ci artyści disco polo mogą zawsze na siebie liczyć! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/moga-na-siebie-liczyc-wielka-przyjazn-gwiazd-disco-polo-1571576511.jpg

Przyjaźń na medal?! Ci artyści disco polo mogą zawsze na siebie liczyć!

Redakcja , 22 Październik 2019  20:53

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Przyjaźń na medal?! Ci artyści disco polo mogą zawsze na siebie liczyć!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Odległość nie jest żadną przeszkodą, gdy ludzie chcą… się zaprzyjaźnić. Wiedzą to także popularni wokaliści disco polo

Reklama

Na niego zawsze mogę liczyć. Wiem, że nawet jeśli zadzwonię do niego w środku nocy, to przyjedzie do mnie do Radomia, gdybym chciała pogadać – tak o Marku Lemieszku mówi Justyna Lubas, jedna z popularnych „Top Girls”.

Zobacz również: Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?

– Zdarzało mi się rzeczywiście to sprawdzić – dodaje z uśmiechem. – Ona jest wspaniałą, ciepłą dziewczyną. Zawsze chętnie ją ugoszczę, a jeśli będzie potrzebowała wsparcia, to stanę na głowie, by jej pomóc – odpowiada o piosenkarce lider News. Oboje wiedzą, że prawdziwą przyjaźń trzeba doceniać i pielęgnować.

Są przekonani, że właśnie taka relacja ich połączyła już trzy lata temu, kiedy poznali się przy okazji koncertu dziewczyn w gminie Michów na Lubelszczyźnie.

Cieszą się swoim towarzystwem

– Justyna, Andżela i Paula musiały wtedy gdzieś przenocować i przygotować się do swojego show. Zaprosiłem je do siebie – wspomina wykonawca takich hitów, jak „Laleczka” i „Będzie pompa”.

Jego żona Beata, jako dobra gospodyni, przyjęła gości jak potrafiła najlepiej. Później kolejnych pretekstów do spotkań nie brakowało. – Wielokrotnie graliśmy na tych samych imprezach.

Marek zwykle przyjeżdżał na nie z Beatą. Później poznali mojego narzeczonego, więc teraz spotykamy się często we czwórkę – dodaje Justyna. Wokaliści nie ukrywają, że chętnie nagraliby wspólny przebój. Czy będzie do tego okazja? Czas pokaże.

Zobacz również: Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!
  2. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  3. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
  4. Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?
  5. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  6. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami