Reklama


Reklama

Przyjaźń na medal?! Ci artyści disco polo mogą zawsze na siebie liczyć!

2019-10-22T20:53:00+02:00 Przyjaźń na medal?! Ci artyści disco polo mogą zawsze na siebie liczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/moga-na-siebie-liczyc-wielka-przyjazn-gwiazd-disco-polo-1571576511.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Odległość nie jest żadną przeszkodą, gdy ludzie chcą… się zaprzyjaźnić. Wiedzą to także popularni wokaliści disco polo

Reklama

Na niego zawsze mogę liczyć. Wiem, że nawet jeśli zadzwonię do niego w środku nocy, to przyjedzie do mnie do Radomia, gdybym chciała pogadać – tak o Marku Lemieszku mówi Justyna Lubas, jedna z popularnych „Top Girls”.

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

– Zdarzało mi się rzeczywiście to sprawdzić – dodaje z uśmiechem. – Ona jest wspaniałą, ciepłą dziewczyną. Zawsze chętnie ją ugoszczę, a jeśli będzie potrzebowała wsparcia, to stanę na głowie, by jej pomóc – odpowiada o piosenkarce lider News. Oboje wiedzą, że prawdziwą przyjaźń trzeba doceniać i pielęgnować.

Są przekonani, że właśnie taka relacja ich połączyła już trzy lata temu, kiedy poznali się przy okazji koncertu dziewczyn w gminie Michów na Lubelszczyźnie.

Cieszą się swoim towarzystwem

– Justyna, Andżela i Paula musiały wtedy gdzieś przenocować i przygotować się do swojego show. Zaprosiłem je do siebie – wspomina wykonawca takich hitów, jak „Laleczka” i „Będzie pompa”.

Jego żona Beata, jako dobra gospodyni, przyjęła gości jak potrafiła najlepiej. Później kolejnych pretekstów do spotkań nie brakowało. – Wielokrotnie graliśmy na tych samych imprezach.

Marek zwykle przyjeżdżał na nie z Beatą. Później poznali mojego narzeczonego, więc teraz spotykamy się często we czwórkę – dodaje Justyna. Wokaliści nie ukrywają, że chętnie nagraliby wspólny przebój. Czy będzie do tego okazja? Czas pokaże.

Zobacz również: Bezsilność gwiazdy disco polo! Artystka boi się o zdrowie swoje i swoich bliskich!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!
  2. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  3. Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.