Reklama


Reklama

Przepiękna produkcja grupy Boys i Top Girls! Łzy same lecą do oczu | Premiera

2019-01-08T18:22:00+01:00 Przepiękna produkcja grupy Boys i Top Girls! Łzy same lecą do oczu | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/przepiekna-produkcja-grupy-boys-i-top-girls-lzy-same-leca-do-oczu-premiera-1546957110.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Posłuchajcie koniecznie duetu Boys & Top Girls

Reklama

Grupa Boys to legenda muzyk disco polo, a Marcin Miller to człowiek bez którego muzyka disco polo by nie istniała. Natomiast dziewczyny z formacji Top Girls to stosunkowo młody zespół w branży. Mimo tego, dziewczyny są bardzo popularne, a ich produkcje biją kolejne rekordy oglądalności!

Zobacz również: Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!

Dziś w naszym serwisie pojawiła się bardzo ciekawa premiera od grupy Boys i Top Girls pt. "Barwy uczuć". Utwór pochodzi z 2017 roku, jednak my udostępniamy Wam genialny remix od Michalo & Fair Play. Nowa wersja brzmi świetnie, a przepiękne wokale dziewczyn i Marcina oddają niecodzienny klimat.

Wysłuchajcie jak brzmi niesamowita produkcja pt. "Barwy uczuć" w naszym serwisie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał.
  2. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  3. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.