Reklama
Polecamy


Reklama

Prywatne nagrania ze ślubu syna Sławomira Świeżyńskiego w najnowszym teledysku grupy Bayer Full! Musisz to zobaczyć!

2020-07-04T13:30:00+02:00 Prywatne nagrania ze ślubu syna Sławomira Świeżyńskiego w najnowszym teledysku grupy Bayer Full! Musisz to zobaczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/prywatne-nagrania-ze-slubu-syna-w-najnowszym-teledysku-grupy-bayer-full-musisz-to-zobaczyc-1593811463.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nowość od znanego nie tylko w Polsce zespołu Bayer Full zaskoczyła - w teledysku wykorzystano prywatne materiały syna artysty

Reklama

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu zakochanych ludzi - na lata w pamięci pozostają wspólne zabawy i rozmowy. To też czas, kiedy można pozwolić sobie na mocny trening cardio i tańczyć aż to utraty tchu. Kto na weselu chociaż raz był, ten wie - prawda? 

Zobacz również: Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!

Zwyczajem praktykowanym od lat jest także obecność kamer na takich imprezach - prywatne archiwa po wielu latach przydają się dla zobrazowania wspomnień i przywołania wspaniałych chwil. Zespól Bayer Full, który znany jest nie tylko w Polsce zdecydował się na odważny krok!

Wszystko w związku z publikacją nowości o tytule "Wesele". Utwór w klimacie swojskim, biesiadnym pozwala nam przenieść się na weselny parkiet i wspominać przyjemne chwile.

Utwór wypuszczony został wraz z teledyskiem. To nic nowego, jednakże teledysk ten jest okraszony filmami z prywatnej kolekcji rodziny Świerzyńskich - widzimy tam ślub i wesele syna wokalisty Bayer Full. To dodaje utworowi autentyczności, pokazuje jego duszę i bez wątpienia dodaje mu uroku.

Sprawdźcie sami jak brzmi wspomniana nowość od formacji Bayer Full. Czy też bujacie się słuchając tej piosenki? Nieskromnie przyznam, że ja tak. ;)

Zobacz również: Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!
  2. Popularny gwiazdor disco polo obnażył swoją słabość! Internauci są w szoku!
  3. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.