Reklama


Reklama

Prywatne nagrania ze ślubu syna Sławomira Świeżyńskiego w najnowszym teledysku grupy Bayer Full! Musisz to zobaczyć!

2020-07-04T13:30:00+02:00 Prywatne nagrania ze ślubu syna Sławomira Świeżyńskiego w najnowszym teledysku grupy Bayer Full! Musisz to zobaczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/prywatne-nagrania-ze-slubu-syna-w-najnowszym-teledysku-grupy-bayer-full-musisz-to-zobaczyc-1593811463.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nowość od znanego nie tylko w Polsce zespołu Bayer Full zaskoczyła - w teledysku wykorzystano prywatne materiały syna artysty

Reklama

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu zakochanych ludzi - na lata w pamięci pozostają wspólne zabawy i rozmowy. To też czas, kiedy można pozwolić sobie na mocny trening cardio i tańczyć aż to utraty tchu. Kto na weselu chociaż raz był, ten wie - prawda? 

Zobacz również: Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!

Zwyczajem praktykowanym od lat jest także obecność kamer na takich imprezach - prywatne archiwa po wielu latach przydają się dla zobrazowania wspomnień i przywołania wspaniałych chwil. Zespól Bayer Full, który znany jest nie tylko w Polsce zdecydował się na odważny krok!

Wszystko w związku z publikacją nowości o tytule "Wesele". Utwór w klimacie swojskim, biesiadnym pozwala nam przenieść się na weselny parkiet i wspominać przyjemne chwile.

Utwór wypuszczony został wraz z teledyskiem. To nic nowego, jednakże teledysk ten jest okraszony filmami z prywatnej kolekcji rodziny Świerzyńskich - widzimy tam ślub i wesele syna wokalisty Bayer Full. To dodaje utworowi autentyczności, pokazuje jego duszę i bez wątpienia dodaje mu uroku.

Sprawdźcie sami jak brzmi wspomniana nowość od formacji Bayer Full. Czy też bujacie się słuchając tej piosenki? Nieskromnie przyznam, że ja tak. ;)

Zobacz również: Wokalistka disco polo podbija sieć w innym repertuarze! Internauci zachwyceni jej wokalem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!
  2. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  3. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.