2015-06-08T02:19:00+02:00 Premiera teledysku: Soleo – Hej Wina Lej Zaistnieli głównie dzięki udziałowi w jednym z muzycznych talent show. Twórcy niepodważalnego przeboju „Słodko słodka” już od kilku lat sumiennie wypuszczają na rynek https://disco-polo.info/uploads/news/2015/06/Soleo-Hej-Wina-Lej.png Disco-Polo.info

Premiera teledysku: Soleo – Hej Wina Lej


Zaistnieli głównie dzięki udziałowi w jednym z muzycznych talent show. Twórcy niepodważalnego przeboju „Słodko słodka” już od kilku lat sumiennie wypuszczają na rynek muzyki disco wesołe i skoczne propozycje jak m.in. „Ania i Hania”, „Spryciula”, ...

Autor: Adam Begier, 08 Czerwiec 2015  02:19
Źródło zdjęć:
Premiera teledysku: Soleo – Hej Wina Lej
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Połowa raperów robi lepsze disco polo niż discopolowcy" odważne słowa Marcina Miller z Boys u Żurnalisty! | VIDEO
 2. Uwielbiane wokalistki disco polo Top Girls skradły show w Cycowie! Ten występ przejdzie do historii?!| VIDEO
 3. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO

Zaistnieli głównie dzięki udziałowi w jednym z muzycznych talent show. Twórcy niepodważalnego przeboju „Słodko słodka” już od kilku lat sumiennie wypuszczają na rynek muzyki disco wesołe i skoczne propozycje jak m.in. „Ania i Hania”, „Spryciula”, „Wniebowzięta” oraz „Zaczepka”. Chwytliwe teksty i taneczne numery to bez wątpienia konik grupy Soleo.

 

Panowie współtworzący zespół – Kamil, Krzysztof, Damian i Tomek – udostępnili w sieci swoja najnowszą premierę, w której niczym filmowa gangsta przejmują upatrzony teren. Czarne garniturki, białe buty oraz ciemne okulary to nowy image chłopaków z zespołu Soleo, którym okraszony jest poniższy teledysk. Formacja znana jest z bardzo żwawych i tanecznych utworów, toteż sympatyków owego klimatu z pewnością nie zawiedzie najnowsza propozycja pt. „Hej wina lej”, która utrzymana jest w typowym Soleo’wym stylu.

 

„Hej, Hej, Hej nalejcie mi wina” śpiewa i nawołuje wokalista, któremu panie tańczą wśród płatków kwiatów na stole. Czy nowe dziecko zespołu Soleo spodoba się Wam i zyska miano przeboju roku 2015? Przekonamy się o tym w niedługim czasie, tymczasem zobaczcie i przesłuchajcie najnowszą propozycję pt. „Hej wina lej”.

 

Soleo – Hej wina lej

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. "Diamentowa" Roksany Łasochy bije rekordy popularności! Skynova ma hicior, który zdeklasuje inne utwory disco polo?
 2. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?
 3. Głogów Małopolski zaprasza na muzyczne święto: Zenek Martyniuk i Budka Suflera na żywo!
 4. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
 5. Joanna Narożna wygląda jak różowa landrynka? Tak żona Dawida Narożnego podbija internet!
 6. "Daj To Głośniej" podbija Londyn! Polski zespół disco polo zadebiutował na Wyspach!
 7. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
 8. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie