2015-12-07T18:11:00+01:00 Premiera teledysku: Gesek & Joker & Sequence – Robimy Pompę https://disco-polo.info/uploads/news/

Premiera teledysku: Gesek & Joker & Sequence – Robimy Pompę

Redakcja , 07 Grudzień 2015  18:11

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Premiera teledysku: Gesek & Joker & Sequence – Robimy Pompę
Źródło zdjęć:

„Czegoś takiego jeszcze na rynku disco polo na pewno nie było, ale my jesteśmy od tego aby ten rynek zmienić i będzie grubo, grubo i jeszcze raz grubo” – zdradził przy jednej z zapowiedzi produkcji Piotr Koczocik, który wspólnie z zespołem Gesek i...

Reklama

„Czegoś takiego jeszcze na rynku disco polo na pewno nie było, ale my jesteśmy od tego aby ten rynek zmienić i będzie grubo, grubo i jeszcze raz grubo” – zdradził przy jednej z zapowiedzi produkcji Piotr Koczocik, który wspólnie z zespołem Gesek i Dj Sequence zrealizował wspólną propozycję.

 

Piosenka nosi tytuł „Robimy pompę” – i jak zobowiązuje tytuł, będą to mocne i clubowe brzmienia. – Jak mówi GesekZaprosiłem do utworu Piotra Koczocik, bardziej znanego jako JOKER, ponieważ temu duetowi sprzyjało wiele okoliczności, fascynują nas podobne brzmienia, współpracujemy z tym samym producentem, wydawcą, szybko złapaliśmy się na tych samych falach. Cieszy mnie też to, że Piotrek zaangażował się w projekt i zaproponował modernizację tekstu piosenki, co wpłynęło bardzo korzystnie na finał utworu.”

 

Jak już zdradziliśmy Wam podczas zapowiedzi  w klipie dominują efekty pirotechniczne, sceny tańca oraz wiele ujęć niczym z horroru. Teledysk został zrealizowany w starym, opuszczonym szpitalu psychiatrycznym w Otwocku oraz w dyskotece Mega Music Wilga. „Robimy Pompę” ma swój nietuzinkowy klimat, który z pewnością spodoba się sympatykom klubowych brzmień.

 

Gesek & Joker & Sequence – Robimy pompę

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  2. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  3. Gwiazdor disco polo milionerem! Artysta ma pikantne plany na najbliższą przyszłość!
  4. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  5. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
  6. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  7. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  8. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami