Zespół Joker od lat funkcjonuje na rynku muzyki tanecznej, a za projektem stoi Piotr Koczocik, wokalista i autor tekstów. Formacja regularnie publikuje nowe propozycje i współpracuje z producentami związanymi ze sceną disco polo. Jednym z nich jest marka Dance 2 Disco, odpowiadająca za realizację i brzmienie wielu tanecznych produkcji.
Artyści konsekwentnie utrzymują charakterystyczny styl oparty na melodyjnym refrenie i klubowym rytmie. W ostatnich tygodniach zapowiadali kolejną odsłonę współpracy, jednak szczegóły projektu nie były szerzej komentowane.
Joker & Dance 2 Disco „Serca Czarodziejka” już w sieci
Pod koniec lutego w internecie pojawił się utwór „Serca Czarodziejka”, nagrany wspólnie przez Joker & Dance 2 Disco. Do piosenki powstał oficjalny teledysk, który jest dostępny na platformie YouTube.
Klip został zrealizowany w willi w Łomiankach pod Warszawą. W nagraniu wystąpili Marcin Wysocki oraz Kinga Głowacka, którzy wcielili się w role głównych bohaterów historii przedstawionej w wideo. Sceneria wnętrz utrzymana jest w eleganckim stylu, co podkreśla romantyczny charakter utworu.
Tekst piosenki opiera się na motywie kobiety określanej jako tytułowa czarodziejka, która potrafi zatrzymać czas i nadać chwilom wyjątkowe znaczenie. W refrenie słyszymy:
Serca czarodziejka, królowa chwil
Wszystko zamienia w złoty pył
Zatrzymuje czas, co płynie w dal
Z nią każda chwila to wieczny bal
Warstwa muzyczna utrzymana jest w tanecznym klimacie, z wyraźnym, łatwo zapamiętywalnym refrenem. Produkcja sygnowana przez Dance 2 Disco zachowuje charakterystyczne dla tej marki tempo i brzmienie.
Wyświetlenia rosną, pojawiają się komentarze! Fani disco polo zachwyceni
Od momentu premiery „Serca Czarodziejka” generuje zauważalne wyświetlenia i wzbudza zainteresowanie odbiorców muzyki disco polo. Pod teledyskiem zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze.
„Refren wpada w ucho od pierwszego przesłuchania.”
„Bardzo klimatyczny klip, fajnie się to ogląda.”
„Joker w dobrej formie, numer na wiosenne imprezy.”
„Prosty, taneczny klimat. Tego właśnie brakowało.”
Nowa propozycja duetu wpisuje się w nurt romantycznych, tanecznych utworów, które regularnie pojawiają się w repertuarze sceny disco polo. Co sądzicie o „Serca Czarodziejka” od Joker & Dance 2 Disco?