2000-02-19T18:04:00+01:00 Premiera: Sensual – Pokaż mi swe ciało Julia oraz Justyna tworzące grupę Sensual zadebiutowały z utworem „Bierz moje ciało”, do którego również powstał klip.. Długo musieliśmy oczekiwać nowego materi https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Premiera: Sensual – Pokaż mi swe ciało


Julia oraz Justyna tworzące grupę Sensual zadebiutowały z utworem „Bierz moje ciało”, do którego również powstał klip.. Długo musieliśmy oczekiwać nowego materiału, ale najwyraźniej czas był w tym przypadku sprzymierzeńcem.   „Pokaż mi swe ci...

Autor: Adam Begier, 19 Luty 2000  18:04
Źródło zdjęć:
Premiera: Sensual – Pokaż mi swe ciało
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zrobił to?! Tajemnicze spotkanie Sławomira ze znanym producentem wyszło na jaw! Gwiazdor Rock Polo nie spoczywa na laurach!
 2. Zespół Mig zaskakuje fanów nowym duetem Marka i Doroty. Czy "Ja dla Ciebie żyłem" to najlepszy utwór disco polo tego roku?
 3. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
Reklama

Julia oraz Justyna tworzące grupę Sensual zadebiutowały z utworem „Bierz moje ciało”, do którego również powstał klip.. Długo musieliśmy oczekiwać nowego materiału, ale najwyraźniej czas był w tym przypadku sprzymierzeńcem.

„Pokaż mi swe ciało” taki tytuł nosi nasza nowa produkcja. Teledysk został zrealizowany w Warszawie. Wystąpili w nim chłopaki z Warsaw Shore – Alan i Damian, a także modelka Magdalena oraz model Karol. Tekst piosenki jest zarówno zmysłowy jak i z pazurem skierowanym do faceta. To kobieta czaruje i uwodzi mężczyznę. Nie zabraknie również zabawnych momentów” – zdradza w rozmowie z nami Justyna.

Realizacją teledysku zajął się Marcin Rąpała z formacji Rompey. Całość jest choć kameralnie, to ciekawie skomponowana. Sympatykom poprzedniej piosenki dziewczyn z pewnością przypadnie do gustu. Zapraszamy zatem do obejrzenia za pośrednictwem serwisu DiscoClipy.com najnowszego teldysku zespołu Sensual.

Sensual – Pokaż mi swe ciało

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowy Teledysk Classic: "Zostań na Zawsze" - Muzyczna i Wizualna Petarda
 2. Mega Premiera: Iness - Taki, Taki! Nowy Hit na Lato 2024!
 3. Trzy piękne dziewczyny z zespołu Orły zaskakują nowym teledyskiem! Sprawdź, co kryje się za folkowo-disco hitem "Po prostu kochaj mnie"!
 4. Maczo zaskakuje fanów: romantyczna ballada 'Moje Serce Tylko Dla Ciebie'! W teledysku wystąpiła jego żona!
 5. Zostań GWIAZDĄ Disco Star: Precasting na POLOTV.PL - Jak się Zgłosić?
 6. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
 7. Klaudia Zielińska szokuje bielizną na scenie! Gwiazda założyła przezroczysty kombinezon! Wyglądała obłędnie?!
 8. Łobuzy ponownie podbijają scenę! Nowy hit „Chodź ze mną” rozgrzewa już parkiety! Wygryzą TOPowe gwiazdy?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie