Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-03T13:00:00+01:00 Do sieci trafiła właśnie odpowiedź na "Mama ostrzegała"! Czy "Tato ostrzegał mnie" z https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/odpowiedz-na-mama-ostrzegala-czy-tato-ostrzegal-mnie-to-bedzie-nowy-hit-disco-polo-ocencie-sami-1572705893.jpg
Reklama

Do sieci trafiła właśnie odpowiedź na "Mama ostrzegała"! Czy "Tato ostrzegał mnie" zdeklasuje obecny hit disco polo?! Posłuchajcie jako pierwsi!

Redakcja , 03 Listopad 2019  13:00
Do sieci trafiła właśnie odpowiedź na "Mama ostrzegała"! Czy "Tato ostrzegał mnie" zdeklasuje obecny hit disco polo?! Posłuchajcie jako pierwsi!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ta produkcja może zaważyć na losach wielu artystów! Do sieci trafiła właśnie odpowiedź na wielki hit grupy disco polo Daj to Głośniej

Reklama

Zespół Rompey w końcu opublikował oficjalny teledysk do swojej najnowszej piosenki, która może być odebrana jako odpowiedź na wielki hit pt. „Mama ostrzegała”. Formacja Rompey na to mówi „Tato ostrzegał mnie”. To w końcu jak to jest?

Zobacz również: Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Artyści z branży disco polo mają głowy pełne zaskakujących pomysłów, na które czekają fani. Oczekiwania miłośników muzyki tanecznej z dnia na dzień robią się coraz większe. 

Kiedyś zdecydowanie łatwiej było zaspokoić żądze fanów disco polo, jednakże w dobie internetu, gdzie na każdym kroku wszędzie czekają jakieś nowości z pogranicza branży muzycznej, te diametralnie wzbiły się na wyższy poziom. Wiedzą o tym doskonale artyści ze świata disco polo, gdzie również nie brakuje nowości.

W ostatnim czasie swoim pomysłem zaskoczył zespół Rompey, który jest wszystkim szanującym się fanom muzyki tanecznej doskonale znany z takich kawałków, jak „Mała Ty już nie pij” , „Tylko z Tobą” i „Moja Góraleczko”. Wokalista zrealizował nowość, która może zostać odebrana jako odpowiedź na wielki przebój grupy disco polo Daj to głośniej.

- Moi Drodzy, dzięki Waszej aktywności naszą nową piosenka idzie jak burza  Dziękujemy za to że z nami jesteście! Jeśli to dla Was nie problem udostepnijcie ją na swoich tablicach i przekażcie ją dalej, ogromnie pomożecie nam pokazać to w co wkładamy całe nasze serce najwiekszej liczbie osob - napisał zespół Rompey udostępniając ponownie klip.

Zobacz również: Co za ciało! Gwiazda disco polo kusi w czerwonej bieliźnie! Uwagę zwraca biust!

Trzeba przyznać, że efekt końcowy wzbudza pozytywne emocje, a tekst piosenki przyprawia o dreszcze na ciele. Myślicie, że ta produkcja podbije listy przebojów i stanie się kolejnym wielkim hitem muzyki disco polo? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Przebój disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Mistrzowie ponownie pokazali prawdziwą klasę!
  2. Lider grupy Bayer Full oskarżony o oszustwo? Artysta opublikował oświadczenie!
  3. Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!
  4. Bardzo gorące zdjęcia Artystki disco polo podbijają sieć! Królowa spędza święta wśród palm!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej