2024-04-29T18:06:00+02:00 Premiera: "Namaluję Ci Szczęście" Kouchi, czyli MiłyPan i Ola Kotomska! Przepiękna propozycja! Namaluję Ci Szczęście" to nowy popowy hit Kouchi'ego i Oli Kotomskiej. Utwór wzrusza i zaskakuje swoją osobistą historią, stając się hitem na Walentynki i nie ty https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-namaluje-ci-szczescie-kouchi-czyli-milypan-i-ola-kotomskajpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera: "Namaluję Ci Szczęście" Kouchi, czyli MiłyPan i Ola Kotomska! Przepiękna propozycja!


Namaluję Ci Szczęście" to nowy popowy hit Kouchi'ego i Oli Kotomskiej. Utwór wzrusza i zaskakuje swoją osobistą historią, stając się hitem na Walentynki i nie tylko

Autor: Adam Begier, 29 Kwiecień 2024  18:06
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Premiera:
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo Czadoman z Nowym Tatuażem: Duchowy Przekaz i Wysoka Cena! Wykonanie trwało ponad 20 godzin!
 2. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
 3. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
Reklama

  Świat muzyczny jest pełen niespodzianek i nowości, a ostatnio scena popowa wzbogaciła się o kolejny świeży utwór. "Namaluję Ci Szczęście" to nowa piosenka, która powstała dzięki współpracy Kouchiego (znanego także jako MiłyPan) oraz debiutującej Oli Kotomskiej. Utwór zdobywa coraz większą popularność i uwagę fanów muzyki, szczególnie z uwagi na jego osobisty kontekst.

  Nowy Popowy Duet: Kouchi i Ola Kotomska

  Kouchi, czyli Piotr Kołaczyński, jest znany w świecie disco polo jako MiłyPan. Tym razem postanowił rozszerzyć swój muzyczny horyzont i spróbować sił w popie. W tej przygodzie towarzyszy mu Ola Kotomska, która debiutuje na scenie muzycznej. "Namaluję Ci Szczęście" to ich pierwszy wspólny utwór, który już teraz zdobywa pozytywne recenzje.

  Namaluję Ci Szczęście: Osobista Historia Miłości

  "Namaluję Ci Szczęście" to nie tylko nowa propozycja muzyczna, ale także romantyczny prezent. Utwór powstał z inicjatywy Oli Kotomskiej, która chciała w ten sposób okazać swoje uczucia swojemu chłopakowi. Ta osobista historia sprawia, że piosenka zyskuje jeszcze większą wartość dla słuchaczy. Ciepła melodia i tekst wprowadzają w przyjemny nastrój, sprawiając, że utwór jest idealny nie tylko na Walentynki, ale na każdą okazję, kiedy chcemy okazać uczucia bliskiej osobie.

  "Namaluję Ci Szczęście" to nowy utwór na polskiej scenie popowej, który wprowadza świeżość i emocje. Duet Kouchiego i Oli Kotomskiej zdobywa uznanie nie tylko za warstwę muzyczną, ale także za osobistą historię, którą niesie. Jest to propozycja, która z pewnością pozostanie w sercach wielu słuchaczy i jeszcze nie raz usłyszymy o tej parze muzycznych talentów.

  Reklama

  Kouchi & Ola Kotomska - Namaluję Ci Szczęście

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! "Światła jak diamenty" podbija parkiety i serca fanów!
  2. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
  3. Disco polo na szczycie popularności?! Niesamowite tłumy na koncercie zespołu After Party w Łęczycy!
  4. Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!
  5. "Ja dla Ciebie żyłem" - Gorąca Premiera Od Zespołu Mig!
  6. Nowy Hit Diadem 'Loty' już podbija YouTube! Czy to Największy Przebój Lata 2024
  7. Co za wykonanie! Demeters zachwycają własnym wykonaniem hitu „Na niebie milion gwiazd” Kordiana! Wyszło lepiej niż oryginał?
  8. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie