Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera muzyczna: Street Boys – Z Tobą do końca świata

2015-09-16T10:00:16+02:00 Premiera muzyczna: Street Boys – Z Tobą do końca świata https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Street Boys to Zbyszek i Roman. Panowie za pośrednictwem naszego portalu prezentują swój najnowszy utwór pt. „Z Tobą do końca świata”. Zespół Street Boys możecie kojarzyć z teledysku do piosenki pt. „Równa Ola”, który...

Reklama

Grupa Street Boys to Zbyszek i Roman. Panowie za pośrednictwem naszego portalu prezentują swój najnowszy utwór pt. „Z Tobą do końca świata”. Zespół Street Boys możecie kojarzyć z teledysku do piosenki pt. „Równa Ola”, który jest dostępny na DiscoClipy.com.

 

Panowie Zbyszek i Roman należą do Vanilla Records, czyli to znak, że już niedługo o grupie może być głośno. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich do posłuchania nowości pt. „Z Tobą do końca świata”.

Street Boys – Z Tobą do końca świata (Audio)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!
  2. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!
  3. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.