2023-10-17T19:56:00+02:00 Premiera muzyczna od Topek, której nie można przegapić! "Niebo" to będzie przebój?! Premiera "NIEBO" od Topek 26.10! Nowoczesne brzmienie i tajemniczy teledysk Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz-Zimeckiej w serwisie disco-polo.info. https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-muzyczna-od-topek-ktorej-nie-mozna-przegapic-niebo-to-bedzie-przebojjpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera muzyczna od Topek, której nie można przegapić! "Niebo" to będzie przebój?!


Premiera "NIEBO" od Topek 26.10! Nowoczesne brzmienie i tajemniczy teledysk Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz-Zimeckiej w serwisie disco-polo.info.

Autor: Adam Begier, 17 Październik 2023  19:56
Źródło zdjęć: instagram.com/foto.wania/
Premiera muzyczna od Topek, której nie można przegapić!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
 2. "Daj To Głośniej" podbija Londyn! Polski zespół disco polo zadebiutował na Wyspach!
 3. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!

  Muzyka disco polo to nie tylko rytmiczne melodie, ale przede wszystkim pasja, uczucia i niezwykłe historie ukryte w każdym kawałku. Topky, składający się z Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz-Zimeckiej, to jedno z najgorętszych nazwisk na scenie disco-polo w ostatnim czasie. Dziewczyny znów przygotowały coś wyjątkowego dla swoich fanów. Czy jesteś gotowy na muzyczną podróż do "Nieba"?

  Nowoczesne brzmienie z duszą disco polo

  „NIEBO” - to tytuł najnowszego hitu od Topky, który ma zadebiutować 26.10. Dziewczyny zapowiadają nowoczesne, radiowe brzmienie, ale czy można się spodziewać, że zachowają ducha tradycyjnego disco-polo? Z opublikowanych informacji wynika, że tak! W końcu muzyka Topky zawsze była synonimem rytmicznych melodii i głębokich emocji.

  Tajemniczy teledysk pełen piękna

  Każdy kto miał okazję zobaczyć zdjęcia z planu teledysku, bez wątpienia zauważył, jak pięknie i tajemniczo wyglądają dziewczyny. Można się domyślać, że to zaledwie wierzchołek góry lodowej, a sama produkcja wideo będzie pełna niespodzianek i artystycznego piękna. Za kamerą stanął utalentowany wirtuoz, @moher.video, co gwarantuje nie tylko wysoką jakość obrazu, ale przede wszystkim niepowtarzalną atmosferę.

  Dla wielu fanów disco-polo, Topky stały się symbolem świeżości i innowacyjności na tej scenie muzycznej. Ich najnowsza produkcja, "NIEBO", ma szansę stać się hitem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do śledzenia premier muzycznych i do wsparcia tych niezwykle zdolnych artystek w ich muzycznej podróży. A wszystko to już 26.10 na głównych platformach muzycznych i w serwisie disco-polo.info! Nie przegapcie!

  Galeria zdjęć:
  Plik Topky.jpg_0..jpg
  Plik Topky---Niebo-1.jpg
  Plik Topky---Niebo-2.jpg

  Topky - Pokora

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?
  2. HIT czy przesada?! Elektryczna Deskorolka – Prezent Marzeń na Komunię 2024!
  3. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
  4. "Przytul moje serce" – nowy hit od Boys! Mega premiera
  5. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
  6. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
  7. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!
  8. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie