2015-07-12T13:14:00+02:00 Premiera klipu: Yankiel – Jak łyse konie Bracia Golcowie śpiewali o koniach pędzących po betonie, natomiast Yankiel poddaje analizie łyse konie. Kogo jak kogo, ale Piotra Lewczuka sezon ogórkowy nie dotyczy. Wykonawc https://disco-polo.info/uploads/news/2015/07/11402546_1152535211440013_7718614428484487921_o.jpg Disco-Polo.info

Premiera klipu: Yankiel – Jak łyse konie


Bracia Golcowie śpiewali o koniach pędzących po betonie, natomiast Yankiel poddaje analizie łyse konie. Kogo jak kogo, ale Piotra Lewczuka sezon ogórkowy nie dotyczy. Wykonawca prezentuje kolejny premierowy klip, jak zwykle w jego przypadku okrasz...

Autor: Adam Begier, 12 Lipiec 2015  13:14
Źródło zdjęć:
Premiera klipu: Yankiel – Jak łyse konie
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
 2. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
 3. Marta "Yoko" Konopla w oszałamiającej kreacji z odważnym rozcięciem – zobacz zdjęcia!
Reklama

Bracia Golcowie śpiewali o koniach pędzących po betonie, natomiast Yankiel poddaje analizie łyse konie. Kogo jak kogo, ale Piotra Lewczuka sezon ogórkowy nie dotyczy. Wykonawca prezentuje kolejny premierowy klip, jak zwykle w jego przypadku okraszony nutą nieskrępowanej pomysłowości, wyobraźni i finezji.

 

,,Ortopeda, co trochę pisze i trochę śpiewa” zaprasza odbiorcę na obrazek do utworu o mocnym dance’owym brzmieniu. Yankiel nie obawia się muzycznych eksperymentów i najnowsza produkcja jest tego dowodem. W klipie na próżno szukać erotyki, bowiem Lewczuk tradycyjnie udowadnia, że bez tego obrazek może wyglądać o wiele lepiej.

 

Na rynku muzycznym Yankiel zadebiutował głośną produkcją ,,Jesteś mą jedyną”, dzięki której przysporzył sobie liczne grono zwolenników. Jego kolejne poczynania utwierdziły ich w przekonaniu, że warto kibicować muzykalnemu lekarzowi. Czy najnowsze dzieło Piotra Lewczuka również przypadnie do gustu odbiorcom?

 

Przed kilkoma tygodniami Yankiel zaprezentował klip do piosenki ,,Na koniec świata”. Produkcja zebrała pochlebne opinie, zatem Lewczuk idzie za ciosem i błyskawicznie prezentuje kolejną muzyczną nowość. Prawdziwy wojownik!

 

Zapoznajcie się z premierowym klipem ,,Jak łyse konie”.  Miłego seansu!

 

Yankiel – Jak łyse konie

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Arek Kopaczewski odświeża kultowy hit disco polo grupy Milano: "Kasiu Katarzyno" w nowym, wyjątkowym brzmieniu!
 2. SZOK! Książe Latino Matt Palmer wziął fikcyjny ślub! W sprawę zamieszane są TOPowe gwiazdy polskiej sceny! Oto szczegóły!
 3. Justyna Lubas powiedziała "tak"! Spektakularny ślub uwielbianej gwiazdy disco polo!
 4. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
 5. Mejk rusza w trasę! Gorące Lato 2024! Zobacz rozpiskę koncertową topowych gwiazd disco polo!
 6. Gorący duet gwiazd disco polo! Spike & Midix podbijają serca fanów nowym hitem „Pamiętam Twoją Twarz”!
 7. Romantyczna premiera Disco Polo idealna na pierwszy taniec: Marioo - Dobrze, że Ciebie mam
 8. D-Bomb powraca z klipem do hitu "Zielony Kapelusz"! Sprawdź nową odsłonę przeboju z 2002 roku

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie