2020-02-04T09:00:00+01:00 Premiera disco polo, która zachęca do życia pełną piersią! "Bawimy się, Kochamy Się" nowoś https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/zyje-sie-raz-czyli-after-party-bawimy-sie-kochamy-sie-1580562305.jpg

Premiera disco polo, która zachęca do życia pełną piersią! "Bawimy się, Kochamy Się" nowość After Party

Redakcja , 04 Luty 2020  09:00
Premiera disco polo, która zachęca do życia pełną piersią! "Bawimy się, Kochamy Się" nowość After Party
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista zespołu After Party – Patryk Pegza śpiewa otwarcie, że człowiek żyje na tym świecie raz i nie będzie drugich szans

Reklama

Zespół After Party jak zwykle postawił poprzeczkę na najwyższym poziomie . Tą produkcją pokazał, że disco polo – to nie tylko piosenki związane z lovestory.

Zobacz również: Rodzinny wypad znanego gwiazdora disco polo z grupy Power Play! Dawno nie było tak sielankowo!

Będąc młodym – człowiek nie dostrzega pewnych rzeczy i bardzo często rezygnuje z wielu przyjemności na rzecz drugiej osoby, którą postrzega jako wielką miłość. Po czasie jednak okazuje się, że czegoś zabrakło i to nie było to. After Party ma w swoim repertuarze przeróżne piosenki. Mniej lub bardziej nawiązujące do miłości.

Artysta stara się tworzyć muzykę, która w jakimś stopniu będzie otwierać ludziom oczy i pozwoli spojrzeć nieco inaczej na życie. Jego nowość pt. „Bawimy się, kochamy się” jest strzałem w dziesiątkę.

Wokalista zespołu After Party – Patryk Pegza śpiewa otwarcie, że człowiek żyje na tym świecie raz i nie będzie drugich szans. Trzeba czerpać pełnymi garściami i żyć na sto procent, żeby nigdy nie żałować, że mając okazję do zrobienia czegoś, co wpłynęłoby pozytywnie na nas – nie zrobiliśmy tego.

Mając przy sobie drugą osobę, powinniśmy tym bardziej korzystać z życia i nigdy nie rezygnować z siebie. Trzeba przyznać, że Patryk Pegza potrafi stworzyć piosenki, jakie wpływają na człowieka i jego podejście do pewnych spraw.

Będzie nowy hit disco polo?

Zobacz również: Odsłonięty biust oraz okulary gwiazdy disco polo! To prawdziwa gorąca mamuśka!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  2. Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!
  3. Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia!
  4. Płyta gwiazdora disco polo warta ponad 4 tysiące! Artysta wykonał piękny gest!
  5. Gwiazdor disco polo podjął decyzję i zdecydował się uratować ludzkie życie! Artysta zdradził szczegóły!
  6. Popularny artysta disco polo postawił na All Inclusive! To będzie jego wielka przepustka do kariery?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama