Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-02-16T10:00:00+01:00 Prawie w każdym pokoju znajdują się zabawki - Beata i Piotrek zdominowani?! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/02/prawie-w-kazdym-pokoju-znajduja-sie-zabawki-beata-i-piotrek-zdominowani-1518725590.jpg
Reklama

Prawie w każdym pokoju znajdują się zabawki - Beata i Piotrek zdominowani?!

Redakcja , 16 Luty 2018  10:00
Prawie w każdym pokoju znajdują się zabawki - Beata i Piotrek zdominowani?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Piotr Koczocik
Reklama

– Łobuz to prawdziwy król życia – śmieje się muzyk, który już w czerwcu stanie przed ołtarzem i powie sakramentalne "Tak"

Reklama

Podczas realizacji nagrań teledysku do najnowszej produkcji pt. "Granat i zawleczka" przyszła panna młoda przyznała w rozmowie z nami, że już prawie wszystko jest przygotowane do ceremonii. Łącznie z oprawą artystyczną, jak również przepiękną sukienką ślubną, na którą zdecydowała się Beata. W najnowszym numerze tygodnika "Na żywo" pojawił się artykuł dotyczący ich prywatnego życia. 

Jak się okazuje Beata i Piotrek swoim szczęściem dzielą się m.in. z Łobuzem, który jest ich oczkiem w głowie. Przeuroczy biało-rudy kociak podporządkował sobie właścicieli, którzy rozpieszczają swoje słodziaka. Prawie w każdym pomieszczeniu znajdują się jego zabawki, jak również miseczki z jedzeniem. 

Więcej na temat pupila Joker'ów jak również pasji Piotrka przeczytacie w najnowszym numerze "Na żywo", z którym od wielu miesięcy współpracujemy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!
  2. Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.
  3. Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!
  4. Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej