Reklama


Reklama

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko! Wokalista zespołu Piękni i Młodzi wspomina swój ślub!

2020-05-13T21:30:00+02:00 Prawdziwa miłość przetrwa wszystko! Wokalista zespołu Piękni i Młodzi wspomina swój ślub! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wielka-milosc-daniela-z-pieknych-i-mlodych-wspomnienie-najpiekniejszego-dnia-zycia-chwyta-za-serce-1589392893.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/piekni.imlodzi.nieofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Tak bajeczny ślub musiał zwiastować wspaniałe, wspólne życie! Wokalista disco polo wspomina swój ślub

Reklama

Gwiazdy disco polo chętnie dzielą się z fanami chwilami z życia prywatnego. Jesteśmy często świadkami powstawania nowych relacji, małżeństw czy narodzin dzieci. Każdemu z tych momentów towarzyszy wiele pozytywnych emocji!

Zobacz również: Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!

Na szczególną uwagę zasługują popularne pary, które w obliczu biegnących lat, zmiennej passy sławy, wielkiej radości i niemałych zawodów, dzielnie udowadniają, że prawdziwa miłość przetrwa każdą burzę.

Z zazdrością spoglądamy na związki, które dobrały się idealnie i z roku na rok wspominamy z rozrzewnieniem fotografie z ich najważniejszego dnia w życiu. Jednym z tak dobrze dobranych małżeństw z pewnością jest Daniel Biczak, wokalista i instrumentalista zespołu Piękni i Młodzi, wraz z żoną Wiktorią.

W internecie możemy podziwiać pamiątkową fotografię z ich uroczystości ślubnych. Tak bajeczny ślub musiał zwiastować wspaniałe, wspólne życie! Zakochani dogadują się prawie bez słów, dla obojga rodzina jest najważniejsza, dlatego nie dziwi fakt, że po pojawieniu się pierwszego potomka, przyszedł czas na kolejne!

Patrząc na ich rodzinne zdjęcia robi się ciepło na sercu! Życzymy im kolejnych, tak udanych lat!

Zobacz również: Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak ten dzieciak rośnie...

Post udostępniony przez Daniel Biczak (@dj.danielb)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!
  2. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.
  3. Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.