Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-31T13:10:00+01:00 Powstanie teledysk do nowego hitu disco polo! "TOKSYNA" Teraz tego słuchają Polacy! Piosenka podbi https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/wielki-hit-tiktoka-i-instagrama-doczeka-sie-teledysku-kwestia-07-z-milionami-na-koncie-1580400016.jpg
Reklama

Powstanie teledysk do nowego hitu disco polo! "TOKSYNA" Teraz tego słuchają Polacy! Piosenka podbija Instagram i TikToka!

Redakcja , 31 Styczeń 2020  13:10
Powstanie teledysk do nowego hitu disco polo! "TOKSYNA" Teraz tego słuchają Polacy! Piosenka podbija Instagram i TikToka!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Formacja wiedzie prym w świecie Tik Toka i na Instagramie. Ostatnio ich piosenka "Toksyna" była również numerem jeden na profilu znanej blogerki

Reklama

Branża disco polo słynie z artystów, którym nie można zarzucić braku pomysłu na siebie i twórczość, jaką rozkochują odbiorców w zaskakującym tempie.

Zobacz również: Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!  

Wszystko wskazuje na to, że w świecie muzyki tanecznej na horyzoncie pojawił się nowy zespół, który ma w planach podbić tę branże. Zapowiadają się bardzo obiecująco. Co ciekawsze – grupa Kwestia 07 zanim zdecydowała się na podbój rynku disco polo – uzbierała już ponad 7 milionów wyświetleń. Formacja wiedzie prym w świecie Tik Toka i na Instagramie. Ostatnio ich piosenka "Toksyna" była również numerem jeden na profilu znanej blogerki - MilaByli.

Młodsze pokolenie z pewnością wie, kim są członkowie grupy kwestia 07. Poza tym panowie mogą pochwalić się licznymi koncertami w klubie, jakich nie grają czasami wykonawcy dobrze znani już w tej branży.

Panowie z zespołu Kwestia 07 postawili w swojej twórczości na klimaty disco polo, ale z dodatkową nutą humoru i lekkim zaciągnięciem akcentu z pogranicza rapu i muzyki klubowej. Grupę tworzą młode i zdystansowane osoby, które nie zamierzają spoczywać na laurach. Aczkolwiek można domniemać, że nie planowali kariery w świecie disco polo.

Jednak po sukcesie na Instagramie i Tik Toku byłoby szkoda zatracić taki potencjał. Już zapowiedzieli, że niebawem pojawi się teledysk do ich utworu zatytułowanego „Toksyna”.

Czyżby tytułowy środek miał pomóc formacji Kwestia 07 w zaistnieniu w świecie disco polo? Znakiem rozpoznawczym zespołu jest ogromny dystans wokalistów, czego dowodem są specyficzne stroje.

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!
  2. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  3. Wokalista disco polo postawił na beztroskie wakacje bez liczenia gotówki w portfelu!
  4. Krótka sukienka odsłoniła piękne nogi wokalistki disco polo! Od tych widoków odbierze Wam mowę!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej