Reklama


Reklama

Powstanie teledysk do nowego hitu disco polo! "TOKSYNA" Teraz tego słuchają Polacy! Piosenka podbija Instagram i TikToka!

2020-01-31T13:10:00+01:00 Powstanie teledysk do nowego hitu disco polo! "TOKSYNA" Teraz tego słuchają Polacy! Piosenka podbija Instagram i TikToka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/wielki-hit-tiktoka-i-instagrama-doczeka-sie-teledysku-kwestia-07-z-milionami-na-koncie-1580400016.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Formacja wiedzie prym w świecie Tik Toka i na Instagramie. Ostatnio ich piosenka "Toksyna" była również numerem jeden na profilu znanej blogerki

Reklama

Branża disco polo słynie z artystów, którym nie można zarzucić braku pomysłu na siebie i twórczość, jaką rozkochują odbiorców w zaskakującym tempie.

Zobacz również: Gwiazdor disco pole spełnił marzenie! W jego ręce trafiło coś, o czym marzył od lat!

 

Wszystko wskazuje na to, że w świecie muzyki tanecznej na horyzoncie pojawił się nowy zespół, który ma w planach podbić tę branże. Zapowiadają się bardzo obiecująco. Co ciekawsze – grupa Kwestia 07 zanim zdecydowała się na podbój rynku disco polo – uzbierała już ponad 7 milionów wyświetleń. Formacja wiedzie prym w świecie Tik Toka i na Instagramie. Ostatnio ich piosenka "Toksyna" była również numerem jeden na profilu znanej blogerki - MilaByli.

Młodsze pokolenie z pewnością wie, kim są członkowie grupy kwestia 07. Poza tym panowie mogą pochwalić się licznymi koncertami w klubie, jakich nie grają czasami wykonawcy dobrze znani już w tej branży.

Panowie z zespołu Kwestia 07 postawili w swojej twórczości na klimaty disco polo, ale z dodatkową nutą humoru i lekkim zaciągnięciem akcentu z pogranicza rapu i muzyki klubowej. Grupę tworzą młode i zdystansowane osoby, które nie zamierzają spoczywać na laurach. Aczkolwiek można domniemać, że nie planowali kariery w świecie disco polo.

Jednak po sukcesie na Instagramie i Tik Toku byłoby szkoda zatracić taki potencjał. Już zapowiedzieli, że niebawem pojawi się teledysk do ich utworu zatytułowanego „Toksyna”.

Czyżby tytułowy środek miał pomóc formacji Kwestia 07 w zaistnieniu w świecie disco polo? Znakiem rozpoznawczym zespołu jest ogromny dystans wokalistów, czego dowodem są specyficzne stroje.

Zobacz również: Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża!
  2. O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.