2020-10-06T09:50:00+02:00 Kwestia 07 podbija taneczny rynek! Nowy utwór już dostępny - fani są oczarowani! Ten utwór z pewnością może narobić sporego zamieszania na rynku. Dlaczego? Sprawdźcie sami! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/kwestia-07-podbija-taneczny-rynek-nowy-utwor-juz-dostepny-fani-sa-oczarowani-1601756444.jpg Disco-Polo.info

Kwestia 07 podbija taneczny rynek! Nowy utwór już dostępny - fani są oczarowani!


Ten utwór z pewnością może narobić sporego zamieszania na rynku. Dlaczego? Sprawdźcie sami!

Autor: Adam Begier, 06 Październik 2020  09:50
Źródło zdjęć:
Kwestia 07 podbija taneczny rynek! Nowy utwór już dostępny - fani są oczarowani!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
 2. Klaudia Zielińska z nowością "Jambo "Znowu czuję lato" - hit lata 2024?
 3. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
Reklama

Nic nie raduje fana disco polo bardziej, niż premiera najnowszej produkcji na rynku. Ta formacja doskonale to rozumie, dlatego postanowiła zgotować swoim fanom nie lada niespodziankę. Mowa o najnowszej produkcji, która właśnie ukazała się w sieci i szturmem zdobywa serca fanów muzyki tanecznej.

Zobacz również: Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!

Premiera, o której mowa to utwór o ciekawym tytule "Jupitery", opublikowany przez zespół "Kwestia 07". Ta formacja znana jest z utworów takich jak "Toksyna", "Lato" czy "Matki Boskiej Pieniężnej". Największy hit ekipy, wspomniana "Toksyna", na YouTube posiada już grubo ponad 25 milionów odsłon, co jest wynikiem wprawiającym w podziw (mowa o połączeniu wyświetleń samej wersji audio wraz z teledyskiem). Zespół postanowił nie osiadać na laurach, stąd najnowsza produkcja. 

Jak to zawsze z tą formacją bywa, jest zabawnie, humorystycznie i bardzo tanecznie. Teledysk zrealizowany przez grupę Shotovani nakręcono m.in. w klubie Black Diamond oraz w Hotelu Dwór Czarneckiego Spa & Wellnes. Scenariusz klipu jest bardzo ciekawy, bowiem pojawiają się w nim elementy fantastyki - ktoś w stylu Dżina spełnia życzenia bohatera klipu, a wychodzi z tego zupełnie niespodziewany efekt. Fani wydali na temat klipu jednogłośną opinię:

*Wciągające jak odkurzacz * Zajebista Nutka Robicie najlepsze muze w Polsce

Wpada w ucho! Kolejny hit jak nic!

Kocham was

Komentarze nie bez przyczyny są tak pozytywne - utwór to prawdziwy sztos, który z pewnością podbije imprezowe parkiety i zagości na długi czas na playlistach DJ'ów. Nie będziemy pisać nic więcej - sprawdźcie to sami - utwór znajdziecie poniżej.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Zgarnęli 2 mln! Największe gwiazdy disco polo w jednym teledysku! "Złoto" podbija YouTube!
 2. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
 3. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
 4. Znany producent stworzył klubową wersję HITU disco polo Topky "Kto wkurzy Cię jak ja"! Gwiazdy deklasują konkurencje?
 5. Niesamowity koncert Pięknych i Młodych Dawida Narożnego na weselu brata z zespołu Maskotki
 6. Największe wydarzenie lata! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi?
 7. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!
 8. Bartek Padyasek Dbomb wzruszony "..mogę dać tyle radości"! Piękny gest gwiazdora disco polo!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie