Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-30T15:41:00+02:00 Ten duet rozniesie YouTube?! Mieszanka wybuchowa w świecie disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/ten-duet-rozniesie-youtube-to-bedzie-mieszanka-wybuchowa-w-swiecie-disco-polo-1598708909.jpeg
Reklama

Ten duet rozniesie YouTube?! Mieszanka wybuchowa w świecie disco polo!

Redakcja , 30 Sierpień 2020  15:41
Ten duet rozniesie YouTube?! Mieszanka wybuchowa w świecie disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Te dwa zespoły mogą niedługo złączyć siły i pojawić się we wspólnej produkcji. Wedle zapewnień ich produkcja będzie sztosem

Reklama

Współpraca to gwarancja sukcesu - zarówno na podłożu zawodowym, jak i prywatnym. Skupiając się na aspektach zawodowych, warto zatrzymać się w branży disco polo - w tym rejonie współpraca zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Kolejna kooperacja zbliża się wielkimi krokami!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!

Do naszej Redakcji dotarła informacja o zaskakującej współpracy. Wiele wskazuje na to, że za jakiś czas będziemy mogli usłyszeć dwa ciekawe zespoły w jednym utworze. O jakich grupach mowa?

Formacja Kwestia 07 to nowość na rynku muzycznym. Autorzy utworu "Toksyna" zgromadzili na wspomnianym utworze ponad 7 milionów odsłon i ponad 54 tysięcy łapek w górę na portalu YouTube. Stworzyli także m.in. utwory "Lato", "Mnie noc, minie dzień" czy "Matki Boskiej Pieniężnej".

Malibu znamy z utworów "Milenka" (ponad 25 milionów wyświetleń), "Księciunio" czy "Sztoss". To zespół, który bez wątpienia zna świat disco polo i bardzo dobrze się w nim czuje. Podopieczni Lemon Records są jednym z objawień disco polo ostatnich lat i z pewnością chcą dalej rozwijać się, prezentując swoje nieprzeciętne umiejętności.

Te dwa zespoły mogą niedługo złączyć siły i pojawić się we wspólnej produkcji. Wedle zapewnień, które otrzymaliśmy to, co powstanie w ramach współpracy tych ekip będzie prawdziwym sztosem, który rozniesie YouTube! Utwór ma być petardą. 

Zobacz również: Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogłoszono najpopularniejszy kanał muzyczny 2020 roku! Liderem stacja związana z disco polo!
  2. Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!
  3. Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!
  4. Gwiazdor disco polo na luksusowym jachcie! Widoki zwalają z nóg!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej