Reklama
Polecamy


Reklama

Ten duet rozniesie YouTube?! Mieszanka wybuchowa w świecie disco polo!

2020-08-30T15:41:00+02:00 Ten duet rozniesie YouTube?! Mieszanka wybuchowa w świecie disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/ten-duet-rozniesie-youtube-to-bedzie-mieszanka-wybuchowa-w-swiecie-disco-polo-1598708909.jpeg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Te dwa zespoły mogą niedługo złączyć siły i pojawić się we wspólnej produkcji. Wedle zapewnień ich produkcja będzie sztosem

Reklama

Współpraca to gwarancja sukcesu - zarówno na podłożu zawodowym, jak i prywatnym. Skupiając się na aspektach zawodowych, warto zatrzymać się w branży disco polo - w tym rejonie współpraca zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Kolejna kooperacja zbliża się wielkimi krokami!

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Do naszej Redakcji dotarła informacja o zaskakującej współpracy. Wiele wskazuje na to, że za jakiś czas będziemy mogli usłyszeć dwa ciekawe zespoły w jednym utworze. O jakich grupach mowa?

Formacja Kwestia 07 to nowość na rynku muzycznym. Autorzy utworu "Toksyna" zgromadzili na wspomnianym utworze ponad 7 milionów odsłon i ponad 54 tysięcy łapek w górę na portalu YouTube. Stworzyli także m.in. utwory "Lato", "Mnie noc, minie dzień" czy "Matki Boskiej Pieniężnej".

Malibu znamy z utworów "Milenka" (ponad 25 milionów wyświetleń), "Księciunio" czy "Sztoss". To zespół, który bez wątpienia zna świat disco polo i bardzo dobrze się w nim czuje. Podopieczni Lemon Records są jednym z objawień disco polo ostatnich lat i z pewnością chcą dalej rozwijać się, prezentując swoje nieprzeciętne umiejętności.

Te dwa zespoły mogą niedługo złączyć siły i pojawić się we wspólnej produkcji. Wedle zapewnień, które otrzymaliśmy to, co powstanie w ramach współpracy tych ekip będzie prawdziwym sztosem, który rozniesie YouTube! Utwór ma być petardą. 

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  3. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.