2023-09-06T12:59:00+02:00 Posłuchaj nowości "Sunrise Tequila" od zespołu Camasutra! "Sunrise Tequila" zespołu Camasutra to zapowiedź gorącego hitu na koniec lata. Małgorzata Główka prezentuje taneczną propozycję. Premiera 14 września! https://disco-polo.info/uploads/news/posluchaj-nowosci-sunrise-tequila-od-zespolu-camasutrajpg.jpg Disco-Polo.info

Posłuchaj nowości "Sunrise Tequila" od zespołu Camasutra!


"Sunrise Tequila" zespołu Camasutra to zapowiedź gorącego hitu na koniec lata. Małgorzata Główka prezentuje taneczną propozycję. Premiera 14 września!

Autor: Adam Begier, 06 Wrzesień 2023  12:59
Źródło zdjęć: facebook.com/camasutraband
Posłuchaj nowości
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
 2. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
 3. Kuba Urbański z Playboys podbija TikToka z córkami! Nic słodszego nie zobaczycie! VIDEO
Reklama

  Zespół Camasutra, znany z energetycznych utworów i wciągających melodii, powraca z nową produkcją na koniec lata! Z radością przedstawiamy Wam przedsmak ich najnowszego dzieła - "Sunrise Tequila". Co możemy oczekiwać od tej propozycji i dlaczego już teraz zapowiada się na hit sezonu?

  Zanim zagłębimy się w muzyczne brzmienie "Sunrise Tequila", warto zwrócić uwagę na osobę Małgorzaty Główki. Jej charyzma i niebywały talent wokalny przyczyniają się do tego, że zespół Camasutra staje się coraz bardziej rozpoznawalny w środowisku disco polo.

  Co kryje się za "Sunrise Tequila"? Nowość od zespołu Camasutra!

  Już pierwsze tony prezentowanego przez nas fragmentu piosenki wskazują na to, że czeka nas prawdziwa taneczna uczta. Rytmiczne bębny, charakterystyczne dla disco polo akordy i wpadający w ucho refren - wszystko to składa się na perfekcyjną mieszankę dla każdej udanej imprezy.Choć do oficjalnej premiery "Sunrise Tequila" zostało jeszcze kilka dni, już teraz możemy być pewni, że zespół Camasutra przygotował dla nas coś wyjątkowego. W końcu nieczęsto zdarza się, żeby już zapowiedź utworu wywoływała takie emocje i wzbudzała takie zainteresowanie.O ile oczywiście nie możemy przewidzieć przyszłości, to jednak wsłuchując się w fragment "Sunrise Tequila" możemy założyć, że mamy do czynienia z potencjalnym hitem. Melodia, rytm, a przede wszystkim niepowtarzalny klimat sprawiają, że trudno jest oprzeć się pokusie, by nie zatańczyć.

  Jesteśmy pewni, że "Sunrise Tequila" zostanie bardzo ciepło przyjęta przez fanów disco polo i nie tylko. Z niecierpliwością czekamy na pełną wersję utworu i życzymy zespołowi Camasutra kolejnego wielkiego sukcesu na muzycznej scenie.

  A Wy? Czy już posłuchaliście fragmentu "Sunrise Tequila"? Jeśli nie, koniecznie zróbcie to i dajcie znać, jakie są Wasze wrażenia!

  Reklama

  CAMASUTRA - Zrób mi dobrze tak

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!
  2. Mega Premiera: Megi - Wolna! Nowa propozycja muzyczna w klimacie latino i disco
  3. Nie uwierzysz, jak Górzno oszalało na punkcie Macieja Smolińskiego! Zobacz, co tam się działo!
  4. Ela Kliś w rozpalającej kreacji skradła show na weselu – Odważne zdjęcia! Wygląda jak bogini?!
  5. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
  6. Kuba Urbański z Playboys podbija TikToka z córkami! Nic słodszego nie zobaczycie! VIDEO
  7. Greso w letnim klimacie: Gorąca premiera disco polo "Czego pragnę"
  8. Ta NOWOŚĆ zmieni oblicze disco polo? Kamil Kossakowski DiscoBoys zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj przedpremierę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie