Reklama


Reklama

Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!

2020-10-18T09:50:00+02:00 Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/zespol-disco-polo-podbija-serca-na-wyspach-popularny-youtuber-z-uk-szczerze-o-formacji-top-one-1602884150.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Takiej informacji nikt się nie spodziewał! Popularny Youtuber szczerze wypowiedział się na temat popularnej gwiazdy disco polo

Reklama

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zasięg disco polo, nie kończy się na granicach Polski. Wysoka jakość produkcji i uznanie milionów fanów w naszym kraju, przeniosło się na szacunek i pochwałę zagranicznych słuchaczy.

Zobacz również: Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!

Dość powiedzieć, że artyści muzyki tanecznej, coraz częściej informują swoich odbiorców o koncertach granych na „obcej ziemi”. Na tłumach fanów podczas takich występów się jednak nie kończy. O wielkości i jakości nurtu tanecznego, mowy chwalebne głoszą także specjaliści.

Mowa o utworze „Tamte chwile to Ty” grupy Top One i ogólnie całej działalności zespołu, o którym opinię wyraził popularny w Wielkiej Brytanii Youtuber - Uncle Momo. Youtuber tak wypowiedział się o piosence polskiej formacji: „[...]Znajdujemy niesamowitych, utalentowanych artystów. Top One 'Tamte Chwile To Ty' - taneczny kawałek, międzynarodowy. Taneczny Kawałek umc, umc!!

Uwielbiam to!!! Cholernie dobre video, łapiesz to?[...] Podobają mi się ci goście, podoba mi się to, co wnoszą ze swoją muzyką. Podoba mi się to, że się nie poddają i że nie przestają tworzyć.[...]. To i wiele więcej przemyśleń Uncle Momo o Top One, mogliśmy usłyszeć na jego kanale (tłumaczenie całej wypowiedzi załączone w zdjęciu niżej). Nas bardzo cieszy zainteresowanie zagranicy naszą branżą.

To dobra prognoza na przyszłość i kto wie...może na koncert na Wembley?

Zobacz również: To będzie niezapomniany koniec roku! Tylko u nas, zapowiedź gorącej premiery Jorrgusa!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Gwiazdor disco polo przyłapany w trójkącie?! Mamy FILM! Jak podoba Wam się takie trio?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.