Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny wokalista disco polo w towarzystwie żony! Wspierają fanów w trudnych chwilach!

2020-03-29T08:00:00+02:00 Popularny wokalista disco polo w towarzystwie żony! Wspierają fanów w trudnych chwilach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/cieple-przeslanie-od-power-play-1585165428.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/formacja.power.play
Reklama


Życie gwiazd

Jeden z uwielbianych wokalistów disco polo zdobył się na piękny gest w stronę swoich fanów

Reklama

Lider zespołu disco polo Power Play patrzy pozytywnie w przyszłość. Mimo kwarantanny Sylwester Gazda nie traci nadziei na lepsze jutro.

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Formacja Power Play wiedzie prym w branży disco polo. Zespół jest znany między innymi z takich przebojów, jak „Co ma być, to będzie” , „Oj tam oj tam” , a także „Ja na Ciebie lecę” i „Pendolino”.

Ostatnio lider i wokalista grupy, Sylwester Gazda opublikował na Instagramowym profilu zespołu zdjęcie ze swoją ukochaną: - Razem przetrwamy - napisał

Te słowa na pewno wpłynęły pozytywnie na fanów Sylwka, którym ciężko jest w okresie kwarantanny. Nikt się nie spodziewał, że nastaną takie czasy, ale dobrze jest się utożsamić z przesłaniem wokalisty Power Play, bo pozytywne nastawienie dobrze wpływa na nasze samopoczucie i na pewno łatwiej będzie przetrwać ten okres mając optymistyczne myśli.

Bierzcie przykład z artysty i cieszcie się ze wspólnych chwil spędzonych z bliskimi. Być może Sylwka Gazdę natchnie i stworzy w międzyczasie nowy utwór.

Chcielibyście nowość od zespołu Power Play?

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  2. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  3. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.