Reklama


Reklama

Popularny wokalista disco polo na szczycie kariery?! Kolejne miliony wzbogaciły jego konto!

2020-05-05T07:30:00+02:00 Popularny wokalista disco polo na szczycie kariery?! Kolejne miliony wzbogaciły jego konto! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/czy-to-juz-szczyt-kariery-kolejne-miliony-na-koncie-patryka-pegzy-1588437758.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo nie szuka poklasku, pracuje w skupieniu, w domowym zaciszu, a wszystko po to, żeby zaspokoić swoich fanów

Reklama

Dobra passa wokalisty muzyki tanecznej nie kończy się. Lider i wokalista jednego z lepszych zespołów disco polo może szykować kieliszki i opijać kolejny sukces.

Zobacz również: Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!

Przywykło się mówić, że należy pracować w ciszy, aby efekty robiły szum. W przypadku Patryka Pegzy, który jest wokalistą i liderem grupy After Party, ta zasada sprawdza się niemalże idealnie. Muzyk nie szuka poklasku, pracuje w skupieniu, w domowym zaciszu, a wszystko po to, żeby zaspokoić swoich fanów.

Fenomenem jest to, że właściwie każda ich propozycja w trybie natychmiastowym skazana jest na sukces. W ostatnich latach nie było sytuacji, gdzie After Party wypuścił kawałek, którego nie grano w radiu. Wszystkie ich utwory zawsze podbijają największe rozgłośnie radiowe wraz ze stacjami telewizyjnymi.

Nie ma powodu do zdziwienia, bo Patryk dba, aby jego twórczość była na godnym poziomie i przekazywała fanom mądrości życiowe. Niedawno pod teledyskiem do piosenki pod tytułem „Aby nam się dobrze żyło” wybiło 5 milionów wyświetleń. Jest to niemały powód, aby świętować.

Liczby nie kłamią, a po milionach można wywnioskować, jak duże poparcie After Party ma wśród miłośnikom muzyki tanecznej. Macie swój ulubiony kawałek od zespołu Patryka Pegzy?

Zobacz również: Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  2. Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!
  3. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.