Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny wokalista disco polo na szczycie kariery?! Kolejne miliony wzbogaciły jego konto!

2020-05-05T07:30:00+02:00 Popularny wokalista disco polo na szczycie kariery?! Kolejne miliony wzbogaciły jego konto! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/czy-to-juz-szczyt-kariery-kolejne-miliony-na-koncie-patryka-pegzy-1588437758.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo nie szuka poklasku, pracuje w skupieniu, w domowym zaciszu, a wszystko po to, żeby zaspokoić swoich fanów

Reklama

Dobra passa wokalisty muzyki tanecznej nie kończy się. Lider i wokalista jednego z lepszych zespołów disco polo może szykować kieliszki i opijać kolejny sukces.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Przywykło się mówić, że należy pracować w ciszy, aby efekty robiły szum. W przypadku Patryka Pegzy, który jest wokalistą i liderem grupy After Party, ta zasada sprawdza się niemalże idealnie. Muzyk nie szuka poklasku, pracuje w skupieniu, w domowym zaciszu, a wszystko po to, żeby zaspokoić swoich fanów.

Fenomenem jest to, że właściwie każda ich propozycja w trybie natychmiastowym skazana jest na sukces. W ostatnich latach nie było sytuacji, gdzie After Party wypuścił kawałek, którego nie grano w radiu. Wszystkie ich utwory zawsze podbijają największe rozgłośnie radiowe wraz ze stacjami telewizyjnymi.

Nie ma powodu do zdziwienia, bo Patryk dba, aby jego twórczość była na godnym poziomie i przekazywała fanom mądrości życiowe. Niedawno pod teledyskiem do piosenki pod tytułem „Aby nam się dobrze żyło” wybiło 5 milionów wyświetleń. Jest to niemały powód, aby świętować.

Liczby nie kłamią, a po milionach można wywnioskować, jak duże poparcie After Party ma wśród miłośnikom muzyki tanecznej. Macie swój ulubiony kawałek od zespołu Patryka Pegzy?

Zobacz również: Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?
  2. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!
  3. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.