2020-01-09T10:30:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo w objęciach ze Stachurskym! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/popularna-wokalistka-disco-polo-w-objeciach-ze-stachurskym-1578523884.jpg

Popularna wokalistka disco polo w objęciach ze Stachurskym!

Redakcja , 09 Styczeń 2020  10:30
Popularna wokalistka disco polo w objęciach ze Stachurskym!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Do sieci trafiło zdjęcie gwiazd! Popularna wokalistka muzyki disco polo pokazała się w objęciach Stachurskiego


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Swoich fanów zachwyca już od ponad 20 lat! Popularna wokalistka disco polo udostępniła w sieci wymowne zdjęcie! Gwiazda jest w objęciach ze Stachurskym! 

Zobacz również: Marcin Miller - Boys wygrał walkę z chorobą?! Wiemy, kiedy gwiazdor disco polo wraca na scenę!

@jacek_stachursky wyjątkowy, charyzmatyczny wokalista. Uwielbiam go  Pozdrawiam  A swoją drogą...., już chce mi się tych letnich imprez  - napisała Elwira Mejk udostępniając zdjęcie ze Stachurskym. Artysta wielokrotnie występował na scenie z gwiazdami muzyki disco polo. Jak się okazuje jego muzyka jest również popularna co taneczne przeboje.

Tym razem Elwira Mejk wróciła do wspomnień z Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, który wciąż wywołuje na uśmiech na jej twarzy. Wspólne koncerty narodziły już w branży muzycznej wiele przyjaźni i znajomości. Jedna z nich należy do Elwiry Mejk i Stachurkiego.

"Zacny duet. Może coś zaśpiewacie razem?", "O.... Piękne zdjęcie", "Też bym już chciała być na waszym letnim koncercie , mam nadzieję,że w tym roku będę" komentują internauci. Formacja Mejk na scenie działa już od ponad 20 lat! W tym czasie wylansowali wiele hitów jak "Janek", "Dotknij mnie", "Tańczę z nim do rana" czy "Halo Halo Kochanie". Grupa nieprzerwanie zaskakuje swoich internautów. Czy to oznacza, że planują kolejną niespodziankę jaką jest duet ze Stachurskym?

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi w zimowej stylizacji! Gwiazda disco polo wspiera lokalnych twórców?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo gorąca nowa pasja ślicznych gwiazd disco polo?! Popularne wokalistki zachwycają w strojach strażackich!
  2. Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!
  3. Telewizja TVN zrobiła ukłon w stronę fanów disco polo! Stacja pokazała materiał o pionierach tego gatunku!
  4. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!
  5. Gorąca premiera! Przebojowa piosenka zespołu Topky zyskała inne brzmienie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  6. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  7. Córka Magdy Narożnej w teledysku zespołu Piękni i Młodzi! Grupa disco polo zaskoczyła nowością!
  8. Urodzinowy koncert zespołu Bayer Full na antenie Telewizji Polskiej! To będzie wielkie święto muzyki disco polo! Data emisji, lista wykonawców

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami