Reklama


Reklama

Popularna wokalistka disco polo robi karierę wbrew stereotypowi! Camsasutra wzorem dla kobiet!

2019-11-09T15:41:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo robi karierę wbrew stereotypowi! Camsasutra wzorem dla kobiet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/popularna-wokalistka-disco-polo-robi-kariere-wbrew-stereotypowi-camsasutra-wzorem-dla-kobiet-1573255059.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/glowka.malgorzata/
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka muzyki disco polo & dance Małgorzata Główka łamie stereotypy! Wbrew pewnym przesądom gwiazda robi karierę

Reklama

Wielu osobom wydaje się, że życie artysty disco polo jest sielanką. I te osoby mają rację - wydaje im się, gdyż ten zawód to zbiór wyrzeczeń, mających wpływ zarówno na życie zawodowe jak i prywatne. Nie zawsze łatwo pogodzić ze sobą te dwie sfery. Szczególnie, gdy w grę wchodzi rodzina! 

Zobacz również: Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!

Po czterech latach od ślubu rodzina Małgosi Grabdy się powiększyła. Wokalistka grupy Camasutra została w mamą. Urodziła bliźniaki - córeczkę Zosię i synka Stasia. Na okres ciąży artystka zrezygnowała z aktywności scenicznej, ale teraz powróciła do koncertowania. Informację o narodzinach dzieci przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępniając obszerny wpis i zdjęcie:

'Nadszedł czas abym podzieliła się z Wami już oficjalnie dobrą nowiną  Ponad miesiąc temu zostałam Mamą cudownych bliźniaków Zosi i Stasia. Okres ciąży pozostawiłam w tajemnicy dla siebie oraz bliskich. Mam bardzo piękny czas za sobą i jeszcze piękniejszy przed sobą  Oczywiście wracam kochani do Was z podwójną siłą, więc do zobaczenia na koncertach'

Małgosia jest bardzo zorganizowaną mamą, która wbrew przyjętemu przez społeczeństwo stereotypowi bez problemu łączy opiekę nad dziećmi z życiem zawodowym. Maluszki czują się wspaniale. Rosną gaworzą, a przede wszystkim jak przyznała wokalistka disco polo - przynoszą jej oraz jej mężowi wiele radości. 

Wokalistka to wzór do naśladowania! Pokazuje, że potrafi zarządzać czasem, a także koncentrować się na tym co dla niej ważne. Camasutra to jedna z gwiazd wielkiej listopadowej imprezy disco polo - Disco Attack. 

Zobacz również: Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!
  2. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  3. Fanka popularnych gwiazd disco polo wyróżniona w mediach społecznościowych!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.