2021-10-29T11:00:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo przyłapana w studio nagraniowym. TO zdjęcie na Instagramie wyjaśnia wszystk https://disco-polo.info/uploads/news/popularna-gwiazda-disco-polo-przylapana-w-studio-nagraniowym-zdjecie-na-instagramie-wyjasnia-wszystkojpg.jpg

Popularna wokalistka disco polo przyłapana w studio nagraniowym. TO zdjęcie na Instagramie wyjaśnia wszystko.

Redakcja , 29 Październik 2021  11:00
Popularna wokalistka disco polo przyłapana w studio nagraniowym. TO zdjęcie na Instagramie wyjaśnia wszystko.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zespól cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków muzyki tanecznej, co ciekawe jest znany wielu pokoleniom słuchaczy disco polo.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W branży disco polo ciagle coś się zmienia, jedni zaczynają działalność artystyczną, inni kończą. Mimo tej dynamiki, funkcjonują zespoły, których nie sposób przeoczyć! Bez wątpienia należy do nich formacja Mejk.

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi błyszczy na ściance ze swoim ukochanym! To najgorętsza para w branży disco polo?!

Zespól cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków muzyki tanecznej, co ciekawe jest znany wielu pokoleniom słuchaczy disco polo. Powstał w latach 90. z inicjatywy m.in. niezwykle utalentowanej i pięknej Elwiry, a także Mariusza. Para stanowi fantastyczny duet, a na swoim koncie ma wiele hitów, które nuci cała Polska.

Reklama

Utwory takie jak: „Tańczę z nim do rana”, „Dotknij mnie”, „Tak nie musiało być”, lub „ Czy Ty mnie jeszcze kochasz”, liczą po kilka milionów wyświetleń. Koncerty grupy Mejk sprawiają, że publiczność szaleje z zachwytu śpiewając wspólnie z Elwirą refreny piosenek, na które zespół w trakcie występu zostawia dużo przestrzeni. Tak aby zgromadzeni fani mogli również świetnie się bawić przy ulubionych kompozycjach.

Niedawno piosenkarka dodała na swoim Instagramie intrygujące zdjęcie, na którym widać pracę w studio, podczas nagrywania wokalu do najnowszej piosenki.

Reklama

Post uzupełniła opisem: „Jest śpiewane. Będzie coś”. Fani już nie mogą się doczekać, podpytując Elwirę o nadchodzącą nowość: Jaka ta piosenka będzie?”, „O coś nowego?”. Na pytania wielbicieli grupy Mejk, gwiazda odpisała, że piosenką będzie „piękna”. Trzeba przyznać, że wszystkie kompozycje formacji Mejk, są wykonane z ogromną starannością, a głos Elwiry dosłownie rozpieszcza słuchaczy.

Wokalistka na koncertach nie stroni od wykonywania swoich utworów na żywo, co owocuje ogromną radością wśród publiczności.

Zobacz również: Muzyczna ofensywa gwiazdora disco polo! Kamil - Extazy zdradził ambitne plany na przyszłość!

Reklama

Mejk - Czy Ty mnie jeszcze kochasz

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Mejk - Czy Ty mnie jeszcze kochasz
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Ten hit nuciła kiedyś cała Polska! Pamiętacie go?!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!
  3. Muzyczna ofensywa gwiazdora disco polo! Kamil - Extazy zdradził ambitne plany na przyszłość!
  4. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  5. Rewelacyjny debiut zespołu Abi Power z utworem 'Zrobimy dym' już w sieci! To nowy hit disco polo?
  6. Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!
  7. Top 10 DISCO POLO - Najpopularniejsze piosenki disco polo w 2021 roku! O tym czego warto posłuchać zadecydowali sami fani!
  8. Wokalista disco polo odniósł się do noworocznych postanowień! Jakie cele wyznaczył sobie artysta?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami