Reklama


Reklama

Popularna wokalistka disco polo nie popiera aborcji! Tylko BÓG ma prawo decydować?!

2020-11-03T07:15:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo nie popiera aborcji! Tylko BÓG ma prawo decydować?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/znana-gwiazda-disco-polo-bez-ogrodek-o-aborcji-szczery-wpis-artystki-1604311000.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/elwira.mejk
Reklama


Życie gwiazd

„Byłam, jestem i będę za życiem ! Od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci, bez względu na kalectwo, które dotknęło małego człowieka w łonie matk

Reklama

Kwestie światopoglądowe nie są obce artystom z branży disco polo. Wielu wykonawców bardzo często porusza sprawy społeczne, międzyludzkie, czy nawet polityczne.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!

Wykonawcy wypowiadają się na swoich profilach społecznościowych lub bezpośrednio w produkcjach muzycznych. Gorący w ostatnim czasie temat aborcji, skutecznie zmotywował niektóre gwiazdy do zabrania głosu. Twórcy opowiedzieli się po jednej lub drugiej stronie sporu. Wokalistką, która odważnie wygłosiła swoje poglądy we wspomnianym zakresie, jest Elwira Mejk. 

Piosenkarka w bardzo emocjonalnym wpisie w sieci, bezwzględnie stanęła w obronie życia. Artystka potępiła osoby, które wykorzystały strajk kobiet, do manifestowania tematów niespokrewnionych, czy do niszczenia zabytków i przedmiotów religijnych. Gwiazda napisała wiele mocnych słów, z którymi na pewno warto się zapoznać:

„Byłam, jestem i będę za życiem ! Od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci, bez względu na kalectwo, które dotknęło małego człowieka w łonie matki. Jestem KATOLEM i według mojej wiary, to Bóg jest dawcą podstawowej i najważniejszej życiowej wartości, jaką jest ŻYCIE. Popatrzcie na te zdjęcia.”

Artystka wypowiedziała się także odnośnie dodanego do posta zdjęcia:

„To zdjęcia figurek dzieci z objawień w Fatimie z Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Chrząstawie Wielkiej. Czy tak wyglądają marsze, demonstracje, które mają dać wolność ? Wolność poprzez szastanie wartościami religijnymi, historycznymi, poprzez wulgaryzmy kierowane do drugiego człowieka ?”.

Trzeba przyznać, że argumenty piosenkarki są solidne, a pretensje do wandali słuszne. W tej sytuacji należą się jednak przede wszystkim słowa uznania za podjęcie tematu. Sprawa jest bardzo kontrowersyjna i jakiekolwiek zaangażowanie, to przejaw odwagi i świadomości własnego przekonania.

A Wy jak uważacie? Gwiazdy disco polo słusznie zabierają głos w sprawie aborcji?

Zobacz również: Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!
  2. Gorąca premiera grupy MIG dostępna! "Nie mów mi nic" stanie się nowym hitem disco polo?
  3. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.