2021-06-23T07:30:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo na piasku w skąpym bikini! Widok Elwiry Mejk zapiera dech w piersiach! https://disco-polo.info/uploads/news/popularna-wokalistka-disco-polo-prezy-sie-na-piasku-w-skapym-bikini-widok-zapiera-dech-w-piersiachjpg.jpg

Popularna wokalistka disco polo na piasku w skąpym bikini! Widok Elwiry Mejk zapiera dech w piersiach!

Redakcja , 23 Czerwiec 2021  07:30
Popularna wokalistka disco polo na piasku w skąpym bikini! Widok Elwiry Mejk zapiera dech w piersiach!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Popularna wokalistka disco polo udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozbudziło zmysły wielu fanów!

Reklama

Słynna gwiazda disco polo udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozbudziło zmysły wielu fanów!

Zobacz również: Gwiazda disco polo wygląda obłędnie 'Wow, aż trudno poznać'. Paula Karpowicz – Top Girls postawiła na zmiany w wyglądzie!

GORĄCE ZDJĘCIA POPULARNEJ WKALISTKI DISCO POLO

Wreszcie rozpoczęło się długo wyczekiwane lato! Można się w końcu wybrać na plażę, by pokazać światu swoje zgrabne ciało! Uwielbiana artystka disco polo właśnie to zrobiła, czym wzbudziła ogromny zachwyt swoich wielbicieli!

Elwira Smilgin-Brodzik to uwielbiana wokalistka popularnego zespołu Mejk. Gwiazda disco polo wylansowała mnóstwo hitów, które osiągnęły zawrotne sumy wyświetleń na YouTube. Utwór “Tańczę z nim do rana” w sieci zanotował już ponad 23 miliony wyświetleń!

Elwira jest nie tylko utalentowaną artystką, ale także bardzo piękną kobietą! Jej smukłe ciało robi wrażenie na niejednym mężczyźnie! Zwłaszcza, jeśli jego właścicielka pozuje do zdjęcia w skąpym bikini! Takie widoki na długo zapadają w pamięci!

Reklama

GWIAZDA ZESPOŁU MEJK ZACHWYCA W SKĄPYM BIKINI

Słynna wokalistka disco polo udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozbudziło zmysły wielu fanów! Artystka uroczyście otworzyła tegoroczny sezon plażowania, i pokazała się wielbicielom w niezwykle odważnym wydaniu!

Elwira na plaży wygląda naprawdę obłędnie! Jej zgrabne długie nogi mogą powodować zazdrość niejednej konkurentki! Wielu fanów pięknej wokalistki nie szczędzi jej w sieci pochwał.

“Super wyglądasz Elwirko!”.

“Piękna i seksowna jesteś”.

“Pięknie, jak Afrodyta!”.

Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że Elwira Mejk jest jedną z najseksowniejszych wokalistek disco polo!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zaskoczył romantyczną premierą! Fani oczarowani! 'Super teledysk, Rewelacja'

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Wina jej lejcie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
  2. Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!
  3. Paweł Jasionowski Masters w duecie! Niezwykła, weselna premiera stanie się hitem lata 2021?! 'Mistrz pozamiatał. Sztos'
  4. Bayer Full i Sławomir Świerzyński oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdorzy disco polo skradli telewizyjne show!
  5. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!
  6. Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami