Reklama
Polecamy


Reklama

Popularna gwiazda disco polo w orędziu do narodu! Muzyk podsumował swój wynik w wyborach!

2018-10-22T15:44:00+02:00 Popularna gwiazda disco polo w orędziu do narodu! Muzyk podsumował swój wynik w wyborach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/mloda-gwiazda-disco-polo-w-oredziu-do-narodu-podsumowuje-swoj-wynik-w-wyborach-1540215517.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

W sieci pojawiło się oświadczenie od zdolnego wokalisty disco polo

Reklama

Artyści grający na co dzień muzykę disco polo próbowali sił w polityce. Co każde wybory chociaż jeden wokalista pojawia się na karcie do głosowania. W tym roku młody, zdolny Szymon Nowak kandydował do rady gminy Wolin.

Popularny Shymi na łamach swojego profilu w mediach społecznościowych wydał oświadczenie na temat swojego wyniku w wyborach. 

Zobacz również: Chiny bawią się przy hitach disco polo! Camasutra podbija Azję!

Orędzie do narodu wolińskiego❗️

Drodzy Wyborcy❗️Na początek chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy we mnie wierzyli i zagłosowali. Tym razem się nie udało ale jak na pierwszy raz to wynik cieszy. ???? Cieszy dla tego, że na moim pierwszym koncercie też nie było tłumów a po kilku latach to się zmieniło. Nie czuję się przegrany. Czuję się nawet bardziej wygrany niż radny, któremu udało się dostać do rady. Wygrałem pokorę i więcej chęci do działania aby udowodnić ludziom, że nie oddany na mnie głos był głosem straconym. KWW Wolin 2023 się tak łatwo nie poddaje. Działamy dalej aby dotrzymać obietnic czy to jako radni czy też „bezradni” ???? Cieszy fakt, że Waldemar Dubrawski będzie walczył w drugiej turze w wyborach na burmistrza. Teraz trzeba trzymać kciuki za niego❗️a o mnie jeszcze usłyszycie bo ja nie dam o sobie zapomnieć nawet nie będąc w radzie❗️ - napisał Szymon Nowak. 

Niestety wokaliście disco polo nie udało się, jednak jak wyznał nie poddaje się. W 2023 roku planuje ponownie spróbować swoich sił w polityce.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.