Reklama


Reklama

Popularna artystka disco polo zdruzgotana! Sytuacja faktycznie wygląda źle!

2020-04-02T07:45:00+02:00 Popularna artystka disco polo zdruzgotana! Sytuacja faktycznie wygląda źle! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/artystka-disco-polo-zdruzgotana-sytuacja-faktycznie-wyglada-zle-1585586303.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial
Reklama


Życie gwiazd

W sieci pojawił się poruszający wpis jednej z uwielbianych wokalistek muzyki disco polo & dance

Reklama

Do nowych refleksji dochodzą gwiazdy disco polo spędzając czas w domowych zaciszach. Poruszający wpis dodała Etna! Artystka wspomina jak bardzo tęskni za „normalnością”.

Zobacz również: Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!

Chciałaby już pójść na zakupy, spotkać się swobodnie z ludźmi i oczywiście wrócić do koncertowania! Na to my również bardzo czekamy!

Artystka dodaje, że jak jeszcze trochę posiedzi w domu, to nie zmieści się nawet w koncertowe ubrania, a tego akurat bardzo byśmy nie chcieli, ponieważ Etna w branży słynie z nienagannej sylwetki! Dzięki wokalistce i jej wpisowi można dojść do jeszcze jednego bardzo słusznego wniosku, jak napisała:

„Dziś nie trzeba nawet kiwnąć palcem, by pomóc innym #zostaje w domu...”. To bardzo słuszna uwaga! Piosenkarka poruszyła fanów słowami o rozmawianiu z córką i siostrą z odległości 5m.

Choć sytuacja jest ciężka, to w kierunku Etny posypało się wiele pozytywnych reakcji i komentarzy, w których jej trud włożony w obywatelską postawę został doceniony!

Oby jak najwięcej takich przykładów! A my życzymy Asi, by wszystkie jej banalne, ale jakże bardzo przez nas wszystkich upragnione marzenia o normalności się spełniły!

Zobacz również: Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  2. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.