2021-02-05T13:01:00+01:00 Pop i rock w produkcji disco polo?! Gwiazdy eksperymentują z brzmieniem! Posłuchajcie jak brzmi ich nowość https://disco-polo.info/uploads/news/uwaga-nowosc-od-zespolu-disco-polo-bedziecie-zaczarowanijpg.jpg

Pop i rock w produkcji disco polo?! Gwiazdy eksperymentują z brzmieniem! Posłuchajcie jak brzmi ich nowość!

Redakcja , 05 Luty 2021  13:01
Pop i rock w produkcji disco polo?! Gwiazdy eksperymentują z brzmieniem! Posłuchajcie jak brzmi ich nowość!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Kawałek jest bardzo oryginalny. Jego taneczna struktura, zmiksowana jest z popowym i rockowym brzmieniem, co nadaje swoistej unikalności projektowi

Reklama

Stworzenie hitu disco polo, to nie lada sztuka, która udała się najwybitniejszym twórcom muzyki tanecznej. Klamra jednak się nie zamknęła i swoje przebojowe propozycje cały czas mogą dokładać formacje, które na szczyt disco polo dopiero wchodzą.

Zobacz również: Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Jeżeli natomiast próby wejścia będą wyglądać tak jak w przypadku zespołu Niespotykani, to na samej górze za chwilę zrobi się bardzo ciasno. Grupa postawiła solidny krok w stronę upragnionego sukcesu na skalę ogólnokrajową. Utwór, który wydali, z pewnością będzie aspirował po najwyższe muzyczne odznaczenia.

Do sieci trafiła piosenka pt. „Zaczaruj mnie”, której autorem jest właśnie wspomniany wyżej zespół. Kawałek jest bardzo oryginalny. Jego taneczna struktura, zmiksowana jest z popowym i rockowym brzmieniem, co nadaje swoistej unikalności projektowi. Kto wie, czy grupa nie wytycza całkiem nowego szlaku w disco polo.

Wiemy jak może się to skończyć. Dość wspomnieć o karierze Sławomira czy Miłego Pana. Nowy Kurs zawsze pozwala walczyć o wysoką stawkę. 

Oprócz ciekawie skomponowanej muzyki, warto zwrócić uwagę na świetnie napisany tekst. Złożona treść, wzmocniona solidną melodią, tworzą dzieło perfekcyjne. Posłuchajcie i dajcie znać co sądzicie.

Zobacz również: Odsłonięty biust oraz okulary gwiazdy disco polo! To prawdziwa gorąca mamuśka!

Reklama
Zobacz teledysk: Niespotykani - Zaczaruj mnie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!
  2. Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!
  3. Gwiazda disco polo wygląda jak kocica! Niezwykle ponętna stylówka podbija serca fanów i nie tylko!
  4. Już dziś niezwykły koncert artystów! Gwiazdy disco polo jednoczą się w szczytnym celu. Zobaczcie listę wykonawców!
  5. Artysta disco polo przegrał walkę z ciężką chorobą! Gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce!
  6. Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama