2021-02-16T07:31:00+01:00 Ponętna publikacja znanej gwiazdy disco polo. Uwagę skupia mocno prowokujący dekolt! https://disco-polo.info/uploads/news/ponetna-publikacja-znanej-gwiazdy-disco-polo-mocno-prowokujacy-dekolt-artystkijpg.jpg

Ponętna publikacja znanej gwiazdy disco polo. Uwagę skupia mocno prowokujący dekolt!

Redakcja , 16 Luty 2021  07:31
Ponętna publikacja znanej gwiazdy disco polo. Uwagę skupia mocno prowokujący dekolt!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulina_energy/

Gwiazda pozuje w rozpiętej kurtce, pod którą pojawił się dla wielu osób zachwycający widok. Skąpa bluzka odsłoniła jej wysportowany brzuch i kuszący biust


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdy z branży disco polo, bez trudu potrafią zaspokoić wizualne rządze swoich fanów. Artystki dokładnie wiedzą w jaki sposób rozpalić wyobraźnię i rozbudzić wszystkie zmysły odbiorców.

Zobacz również: Zdolny gwiazdor disco polo stworzył świąteczną pastorałkę! Nastrojowa kompozycja chwyta za serce! Jest lepsza od 'Last Christmas'?!

Gorące i upojne kadry od pięknych przedstawicielek naszego gatunku, wynikają przede wszystkim z ich piekielnie zmysłowych walorów, które raz obejrzane, na zawsze pozostają w pamięci. Do gwiazd, która oglądającym utkwiła mocno w głowie, należy Paulina Banaszek - liderka grupy Energy Girls. Wokalistka działa w branży bardzo prężnie.

Jej muzyczne umiejętności zachwycają fanów bez reszty. Na brzmieniowych atutach jednak się nie kończy. Artystka budzi podziw także niezwykłą urodą. Jej profil na instagramie śledzi dziesiątki tysięcy fanów i te liczby mają solidne podstawy. Na koncie Pauliny raz po raz pojawia się fotka zwalająca z nóg.

Ostatnio ponownie mogliśmy oglądać śliczną piosenkarkę w pełnej krasie. Artystka dodała zdjęcie, na którym bardzo wyraźnie eksponuje swój biust. Gwiazda pozuje w rozpiętej kurtce, pod którą pojawił się dla wielu osób zachwycający widok.

Skąpa bluzka odsłoniła jej wysportowany brzuch i kuszący biust. O tym widoku obserwujący długo nie zapomną. Koniecznie zobaczcie tą publikację.

Odsyłamy Was również do utworu grupy Energy Girls pt. "Nie chcę Cię znać".

Zobacz również: Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!

Reklama
Plik Paulina - Energy - dekolt artystki (2).jpg_1..jpg
Plik Paulina - Energy - dekolt artystki (1).jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Energy Girls - Nie chcę Cię znać
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  2. Znana wokalistka disco polo kusi ciałem w skąpym bikini! Widok zapiera dech w piersiach!
  3. Fanka disco polo popłakała się przez znany zespół! Wokaliści zespołu Vivat nie mają sobie nic do zarzucenia - zobaczcie NOWOŚĆ!
  4. Znani producenci odświeżyli nowość zespołu M-Power! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!
  5. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa
  6. Popularne wokalistki disco polo Szpilki zdradziły informacje o nowej produkcji! Zdążą wydać premierę jeszcze przed Świętami?!
  7. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  8. Śliczne wokalistki disco polo kuszą fanów wyjątkowym przebraniem! Uwagę zwracają czapki! Co na to INTERNAUCI?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami