2019-08-23T09:20:00+02:00 Ponętna blondynka w niezwykłej nowości disco polo! To przepis na sukces?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/ponetna-blondynka-w-niezwyklej-nowosci-disco-polo-to-przepis-na-sukces-1566423194.jpg

Ponętna blondynka w niezwykłej nowości disco polo! To przepis na sukces?!

Redakcja , 23 Sierpień 2019  09:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ponętna blondynka w niezwykłej nowości disco polo! To przepis na sukces?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czyżby nowy przebój disco polo?

Reklama

Zajefajni postawili na gorące klimaty i stworzyli utwór na miarę hitu! Piosenka nosi tytuł „Loki” i na pewno przypadnie do gustu niejednej lolitce, która jest właścicielką kręconych włosów niczym włoski makaron.

Zobacz również: Miłosne wyznanie Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig! Gwiazdor disco polo zakochany 'Jestem wielkim szczęściarzem'!

W branży muzycznej nie brakuje twórczych i niekonwencjonalnych pomysłów na nowe utwory, które niekiedy są początkiem do wielkiej kariery. Zajefajni w świecie disco polo z początku byli nieco tajemniczy i kryli się pod maskami.

Być może był to jakiś patent, bo nikt artystom nie może zarzucić, że są rozpoznawalni i uwielbiani przez fanów muzyki tanecznej dlatego, że dobrze wyglądają. W branży muzycznej Zajefajni są znani z takich utworów, jak „Płomienna miłość” , „Coś Ci dam” czy też „Moja porąbana” i „Zajefajna dziewczyna”.

Jednakże nie ma najmniejszych wątpliwości, że panowie swoją sławę zawdzięczają piosence, która nosi tytuł „Truskawkowa guma”. Teledysk do kawałka został wyświetlony dwa miliony razy i był jednym z częściej granych propozycji w największych rozgłośniach radiowych.

Tym razem Zajefajni przygotowali zupełnie nową piosenkę, która również ma szanse zaistnieć w świecie disco polo. Nowość nosi tytuł „Loki” i od pierwszych brzmień rozpala serce. Za realizacje teledysku z niebanalną fabułą odpowiada grupa Sacharscy film. Całość prezentuje się rewelacyjnie.

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

Czyżby nowy przebój disco polo?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!
  2. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  3. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  4. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  5. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  6. Trzy prześliczne wokalistki disco polo deklasują konkurencje! Zespół Szpilki z nowością pt. 'Chciałabym więcej' podbija internet!
  7. Nowość Miami - Oczy Twoje! Premiera disco polo w klasycznym stylu
  8. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami