Reklama
Polecamy


Reklama

Ponętna blondynka w niezwykłej nowości disco polo! To przepis na sukces?!

2019-08-23T09:20:00+02:00 Ponętna blondynka w niezwykłej nowości disco polo! To przepis na sukces?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/ponetna-blondynka-w-niezwyklej-nowosci-disco-polo-to-przepis-na-sukces-1566423194.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Czyżby nowy przebój disco polo?

Reklama

Zajefajni postawili na gorące klimaty i stworzyli utwór na miarę hitu! Piosenka nosi tytuł „Loki” i na pewno przypadnie do gustu niejednej lolitce, która jest właścicielką kręconych włosów niczym włoski makaron.

Zobacz również: Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

W branży muzycznej nie brakuje twórczych i niekonwencjonalnych pomysłów na nowe utwory, które niekiedy są początkiem do wielkiej kariery. Zajefajni w świecie disco polo z początku byli nieco tajemniczy i kryli się pod maskami.

Być może był to jakiś patent, bo nikt artystom nie może zarzucić, że są rozpoznawalni i uwielbiani przez fanów muzyki tanecznej dlatego, że dobrze wyglądają. W branży muzycznej Zajefajni są znani z takich utworów, jak „Płomienna miłość” , „Coś Ci dam” czy też „Moja porąbana” i „Zajefajna dziewczyna”.

Jednakże nie ma najmniejszych wątpliwości, że panowie swoją sławę zawdzięczają piosence, która nosi tytuł „Truskawkowa guma”. Teledysk do kawałka został wyświetlony dwa miliony razy i był jednym z częściej granych propozycji w największych rozgłośniach radiowych.

Tym razem Zajefajni przygotowali zupełnie nową piosenkę, która również ma szanse zaistnieć w świecie disco polo. Nowość nosi tytuł „Loki” i od pierwszych brzmień rozpala serce. Za realizacje teledysku z niebanalną fabułą odpowiada grupa Sacharscy film. Całość prezentuje się rewelacyjnie.

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Czyżby nowy przebój disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  3. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.