Reklama


Reklama

Płacz i rozpacz w świecie disco polo! To koniec uwielbianej formacji?!

2020-03-08T15:42:00+01:00 Płacz i rozpacz w świecie disco polo! To koniec uwielbianej formacji?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/placz-i-rozpacz-w-swiecie-disco-polo-to-koniec-uwielbianej-formacji-1583676821.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Informacja zaszokowała cały świat muzyki disco polo i dance. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw

Reklama

To koniec uwielbianego zespołu disco polo? Informacja zaszokowała cały świat muzyki tanecznej i nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw. Lubiany i ceniony wokalista Mateusz Budzińśki postanowił odejść z formacji Zajefajni. 

Zobacz również: Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!

„Moja porąbana” , „Chcę być aniołem” , „Loki” czy też „Dla Ciebie wszystko” to tylko część hitów, które na swoim koncie ma formacja Zajefajni. Fani disco polo pokochali całą formację na czele z Mateuszem. Niestety teraz nie wiadomo co stanie się z zespołem.

W oficjalnym oświadczeniu Mateusz poinformował o swoich krokach. Ta wiadomość spowodowała rozpacz w świecie disco polo.

- Dziś nadszedł ten dzień.. Jako współzałożyciel projektu oświadczam iż złożyłem oficjalną rezygnację z bycia wokalistą w Zespole Zajefajni...Tak bardzo dziękuje Wam za wszystko...Setki koncertów, 9 wspólnie nagranych teledysków z Zespołem Zajefajni...Mnóstwo wspaniałych wspomnień i przeżyć...

Chciałbym podziękować każdemu z osobna ale niestety nie mam takiej możliwości....Najbardziej dziękuję wszystkim fanom którzy byli ze mną zawsze kiedy tego potrzebowałem...Mam nadzieję, że dzięki wszystkim Naszym produkcjom przyniosłem Wam wiele wspaniałych wspomnień, chwil, uśmiechu, radości...Zespołowi życzę dalszych sukcesów...Uszy do góry, Wszyscy jesteście wspaniali...Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJE...Mateusz (już nie zajefajny).

Zobacz również: Paula z grupy Top Girls w czułych objęciach! Będziecie w szoku, z kim się przytula!

Czy to oznacza koniec istnienia formacji Zajefajni? Co dalej z Mateuszem Budziński? Czy niebawem zobaczymy nowy zespół na scenie disco polo? Na te pytania wciąż nie ma odpowiedzi

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  2. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!
  3. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.