2024-01-08T19:13:00+01:00 Lizak" to nowa produkcja od zespołu Zajefajni! Zobaczcie przedpremierą Zajefajni zapowiadają "Lizak", nowy potencjalny hit disco polo. Sprawdź fragment teledysku i oczekuj pełnej premiery już wkrótce https://disco-polo.info/uploads/news/lizak-to-nowa-produkcja-od-zespolu-zajefajni-zobaczcie-przedpremierajpg.jpg Disco-Polo.info

Lizak" to nowa produkcja od zespołu Zajefajni! Zobaczcie przedpremierą


Zajefajni zapowiadają "Lizak", nowy potencjalny hit disco polo. Sprawdź fragment teledysku i oczekuj pełnej premiery już wkrótce

Autor: Adam Begier, 08 Styczeń 2024  19:13
Źródło zdjęć: instagram.com/zajefajni/
Lizak
Wybrane dla Ciebie:
 1. Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?
 2. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
 3. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!

  Nowa produkcja od zespołu Zajefajni, jednej z najbardziej rozpoznawalnych formacji na scenie disco polo, już wkrótce ujrzy światło dzienne. Fani gatunku z niecierpliwością oczekują na premierę utworu "Lizak", który ma szansę stać się kolejnym hitem tej grupy. Zespół, znany z energetycznych i wpadających w ucho melodii, zapowiada, że nowa piosenka będzie wierna klasycznym brzmieniom disco polo, a przy tym wniesie świeżość do gatunku.

  Fragment teledysku "Lizak" już na Disco-Polo.info

  W oczekiwaniu na pełną wersję utworu, Zajefajni zdecydowali się podzielić z fanami fragmentem teledysku na swoich kanałach w social mediach. Krótki klip daje przedsmak tego, co zespół przygotował dla swoich sympatyków. Taneczny rytm i charakterystyczne dla disco polo brzmienia są obiecującą zapowiedzią całego utworu. Teledysk, pełen barw i energii, wydaje się być idealnym uzupełnieniem piosenki, która ma potencjał, by stać się przebojem lata.

  Czy "Lizak" przebije poprzednie hity Zajefajnych?

  Ostatnia znacząca propozycja od zespołu Zajefajni pojawiła się w lipcu 2022 roku, a teraz fani zastanawiają się, czy "Lizak" podbije serca słuchaczy tak samo, jak poprzednie utwory grupy. Zajefajni są znani z tworzenia chwytliwych melodii, które szybko zdobywają popularność w klubach i na imprezach. Utwór "Lizak", z jego tanecznym rytmem i charakterystycznym dla disco polo brzmieniem, ma wszystkie atuty, by stać się kolejnym przebojem na parkiecie.

  Fani disco polo na portalach społecznościowych już wyrażają swoje oczekiwania i emocje związane z nadchodzącym utworem. W komentarzach pod zapowiedzią teledysku "Lizak" można znaleźć wiele pozytywnych reakcji i wyrazów niecierpliwości. To dowodzi, że zespół Zajefajni utrzymuje silną więź ze swoją publicznością i potrafi skutecznie budować napięcie przed premierą nowych utworów.

   


  ZAJEFAJNI - Granda

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"
  2. Premiera teledysku VIOLI do utworu "Jeszcze jeden raz": To pełna tanecznej energii podróż przez miłosne uniesienia
  3. Mega premiera: "Szalone wesele" - hit od Magik Band i Romeo, który rozkręci każdą imprezę!
  4. Nie miał sobie równych?! Archiwalne VIDEO z castingu zdradza wszystko! Tak Karol Zawrotniak Defis zdobył sławę!
  5. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  6. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
  7. Tak zmienił się Skolim! Nie uwierzysz jak Król Latino wyglądał kilka lat temu!
  8. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie