Reklama


Reklama

Policja zajęła się popularną produkcją disco polo! Szokujące nagranie!

2020-05-01T13:00:00+02:00 Policja zajęła się popularną produkcją disco polo! Szokujące nagranie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/policja-zajela-sie-policja-popularna-produkcja-disco-polo-1588239259.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Tym razem mundurowi poszli o krok dalej i użyli jednego z największych hitów disco polo pt. „Przez Twe oczy zielone”

Reklama

Piosenka disco polo pomaga walczyć z epidemią. Policja wybrała hit Zenona Martyniuka, by zaapelować do wszystkich osób. Odkąd na świecie pojawił się koronawirus, nieocenione są wysiłki i prace służb, zarówno tych medycznych, jak i mundurowych.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!

Oprócz niesionej pomocy, bardzo często niezbędne jest dopilnowanie porządku, czy przestrzeganie narzuconych obostrzeń i ograniczeń. Tym ostatnim w większości przypadków zajmuje się policja. I to właśnie o tej formacji chcielibyśmy trochę powiedzieć. Jakiś czas temu w sieci pojawił się film, który zdobył ogromną popularność.

Kto z Was nie kojarzy policjantów tańczących przed ośrodkiem dla dzieci do piosenki YMCA? Tym razem mundurowi poszli o krok dalej i użyli jednego z największych hitów disco polo pt. „Przez Twe oczy zielone”. Poprzez zmianę tekstu, stworzyli i odśpiewali w radiowozie przebój, który przedstawia zaistniałą sytuację, a jednocześnie niesie formę edukacyjną i moralizatorską.

W refrenie możemy usłyszeć zapewnienie o obronie przed wirusem przez służby, byle tylko stosować się do zaleceń. Bardzo doceniamy i szanujemy, że w trudnym czasie policja pokazuje ludzką twarz i ogromny dystans do siebie i zawodu, stosując przy tym największy hit gatunku disco polo.

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najpiękniejsze nogi w branży disco polo? Ich właścicielka zachwyca miliony Polaków!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  3. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.