Reklama
Polecamy


Reklama

Policja zajęła się popularną produkcją disco polo! Szokujące nagranie!

2020-05-01T13:00:00+02:00 Policja zajęła się popularną produkcją disco polo! Szokujące nagranie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/policja-zajela-sie-policja-popularna-produkcja-disco-polo-1588239259.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Tym razem mundurowi poszli o krok dalej i użyli jednego z największych hitów disco polo pt. „Przez Twe oczy zielone”

Reklama

Piosenka disco polo pomaga walczyć z epidemią. Policja wybrała hit Zenona Martyniuka, by zaapelować do wszystkich osób. Odkąd na świecie pojawił się koronawirus, nieocenione są wysiłki i prace służb, zarówno tych medycznych, jak i mundurowych.

Zobacz również: 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli

Oprócz niesionej pomocy, bardzo często niezbędne jest dopilnowanie porządku, czy przestrzeganie narzuconych obostrzeń i ograniczeń. Tym ostatnim w większości przypadków zajmuje się policja. I to właśnie o tej formacji chcielibyśmy trochę powiedzieć. Jakiś czas temu w sieci pojawił się film, który zdobył ogromną popularność.

Kto z Was nie kojarzy policjantów tańczących przed ośrodkiem dla dzieci do piosenki YMCA? Tym razem mundurowi poszli o krok dalej i użyli jednego z największych hitów disco polo pt. „Przez Twe oczy zielone”. Poprzez zmianę tekstu, stworzyli i odśpiewali w radiowozie przebój, który przedstawia zaistniałą sytuację, a jednocześnie niesie formę edukacyjną i moralizatorską.

W refrenie możemy usłyszeć zapewnienie o obronie przed wirusem przez służby, byle tylko stosować się do zaleceń. Bardzo doceniamy i szanujemy, że w trudnym czasie policja pokazuje ludzką twarz i ogromny dystans do siebie i zawodu, stosując przy tym największy hit gatunku disco polo.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.