2020-06-07T20:56:00+02:00 Pokaźny biust i długie nogi! Popularna wokalistka disco polo nęci fanów swoim cudownym ciałem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/cialo-gwizdy-disco-polo-jest-idealne-to-najpiekniejsza-wokalistka-te-zdjecia-mozna-ogladac-bez-konca-1591555045.jpg

Pokaźny biust i długie nogi! Popularna wokalistka disco polo nęci fanów swoim cudownym ciałem!

Redakcja , 07 Czerwiec 2020  20:56
Pokaźny biust i długie nogi! Popularna wokalistka disco polo nęci fanów swoim cudownym ciałem!
Źródło zdjęć: instagram.com/yokomirage

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Tym razem temperatura wzrosła jeszcze bardziej niż zwykle. Piękny biust gwiazdy, zdominował cały kadr

Reklama

Jedna z gwiazd muzyki tanecznej postanowiła zaskoczyć swoimi gorącymi zdjęciami. To najpiękniejsza wokalistka disco polo? 

Zobacz również: Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'

Gwiazdy disco polo potrafią zszokować nie tylko wybitnie udaną produkcją muzyczną. Damska reprezentacja branży disco, często robi furorę wyglądem i niebywałą zmysłowością swoich publikacji internetowych.

Zdarzają się zdjęcia, które śmiało można wrzucić na okładkę Playboya, a cały nakład rozszedłby się godzinę po wrzuceniu na sklepową półkę. Do tego typu fotografii można zaliczyć ostatnią publikację Marty Konopli, znanej w świecie disco polo pod pseudonimem Yoko.

Artystka nie raz już wrzucała do sieci wyjątkowo „gorący” obraz, ale tym razem temperatura wzrosła jeszcze bardziej niż zwykle. Piękny biust gwiazdy, zdominował cały kadr, ale nie tylko on przykuwa uwagę odbiorców.

Śliczne nogi, które pokazane zostały w pełnym majestacie, także budzą w wyobraźni najbardziej odważne myśli. Piosenkarka jest bardzo hojna dla swoich fanów.

Jej skąpy strój odkrył niemal najbardziej intymne miejsca, a widzowie aż pieją z zachwytu na ten widok: „Bogini. Jak zawsze piękna”, „Ślicznie wyglądasz Marta”, te opinie pokazują jak duże poruszenie wywołała fotografia dodana przez bardzo atrakcyjną artystkę.

A Wam jak podoba się zdjęcie Yoko?

Zobacz również: Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie zmiany w popularnym girlsbandzie disco polo! Uwielbiana artystka opuściła zespół! Jest w ciąży!
  2. Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!
  3. Całuśna nowość zespołu News podbija serca fanów disco polo! To będzie wielki hit nie tylko zakochanych?! 'Można słuchać w nieskończoność'
  4. Napięte kontakty gwiazd disco polo?! Artyści szczerze o relacji na linii zięć - teściowa!
  5. Popularna grupa disco polo Weź nie Pytaj zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos!
  6. W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami