2015-01-16T16:30:00+01:00 Podsumowanie tygodnia (II) https://disco-polo.info/uploads/news/2015/01/podsumowanie-grafika.png

Podsumowanie tygodnia (II)

Redakcja , 16 Styczeń 2015  16:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Podsumowanie tygodnia (II)
Źródło zdjęć:

Drugi tydzień stycznia 2015 za nami. Czas zatem na kolejne podsumowanie tygodnia. Ostatnie 7 dni obfitowało w premiery, zatem zaczynamy. Paweł Pieniążek – zapraszam!   „Zwariowana Gocha” to najnowsza propozycja zespołu Fanat...

Reklama

Drugi tydzień stycznia 2015 za nami. Czas zatem na kolejne podsumowanie tygodnia. Ostatnie 7 dni obfitowało w premiery, zatem zaczynamy. Paweł Pieniążek – zapraszam!

 

„Zwariowana Gocha” to najnowsza propozycja zespołu Fanatic, która cieszy się sporą popularnością. Nic, więc dziwnego, że starzy wyjadacze postanowili zrealizować klip do tego utworu. Teledysk jest nieco inny niż te, które oglądamy na co dzień. Głównie ze względu na zastosowanie czarno-białych motywów. Nie zmienia się natomiast jedno – na ekranie oglądamy piękne i kuszące kobiety. Cóż, z tym wydawałoby się trzeba pogodzić, gdyby nie fakt, że powstają teledyski, w których wdzięki płci pięknej nie są najważniejsze. Najlepszym tego przykładem jest klip grupy Groovebusterz do numeru „Słońca blask”. Pomysłowo i bardzo „zachodnio”.

 

Tej pomysłowości zabrakło także w klipie zespołu Exelent. Co prawda obraz do piosenki „Ciało bomba” stoi na wysokim poziomie, ale prócz popularnego we wschodnich dyskotekach techno robota, nie ma tu żadnych nowości. Tak niestety jest w niemal wszystkich produkcjach, więc zdziwienia nie ma, a ocena produkcji dobry plus. Na lepszą ocenę zasłużył Jorrgus, który kolejny raz postanowił zrealizować teledysk poza granicami naszego kraju. Zdjęcia do „Cały płonę” powstały w Egipcie. Jest ciepło i sympatycznie, co tu dużo mówić?

 

Kolejna nowość wyszła od grupy Effect, która jakby w odpowiedzi na moje ostatnie słowa, zrealizowała pierwszy teledysk od 10 miesięcy. Tymczasem znów o sobie przypomniała Shazza, która klipem i numerem „Napisz do mnie” chce udowodnić, że to ona wciąż jest Królową Disco Polo. Czy aby nie za późno? Zdaniem wielu, koronę straciła na rzecz Evy Basta

 

Trzecia edycja „Disco Star” straciła za to jednego z jurorów. Wakat na miejsce Radka Liszewskiego nie trwał zbyt długo, bowiem już wiemy, że jego miejsce zajął Patryk Pegza z zespołu After Party. Dziś jest już po pierwszym castingu i zapewne wszyscy zastanawiają się jak poradzi sobie w nowej roli? Jakim jurorem będzie? Jak on znajdzie na to wszystko czas…? Twórca hitu „Bujaj się” jest jednym z najbardziej zapracowanych muzyków w kraju. W jego kalendarzu ciężko znaleźć wolne miejsce. Dlaczego, więc „Disco Star”?

 

Kolejnym zespołem, który poszedł drogą Radka Liszewskiego i grupy Weekend, jest formacja Andre, która z utworem „Ale Ale Aleksandra” została nominowana w plebiscycie „Niegrzeczni 2015”. W minionym roku to właśnie twórca hitu „Ona tańczy dla mnie”, walczył o ten tytuł z numerem „Jesteś zajebista”. Czy aby „Aleksandra” rzeczywiście była tak niegrzeczną dziewcz… ekhm, piosenką?

 

Grzecznie na pewno bawili się maturzyści II LO w Suwałkach, którzy podczas swojej Studniówki, zaskoczeni zostali brakiem prądu. Światło musiało zostać zastąpione przez świece, a zespół przez nagłośnienie samochodu! Polak potrafi. Gratuluję pomysłowości i tych wspomnień za parę lat.

 

Polub mój profil na Facebooku i przeczytaj więcej – Paweł Pieniążek.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  3. Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021
  4. Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!
  5. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  6. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  7. Wyjątkowy album znanych gwiazd disco polo trafił właśnie do sprzedaży! Album zawiera ponad 30 utworów!To prawdziwy muzyczny bestseller!
  8. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami