Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-22T19:42:00+01:00 Plejada gwiazd disco polo świętuje ogromny sukces! Takie połączenie to przepis na sukces! https://disco-polo.info/uploads/news/plejada-gwiazd-disco-polo-swietuje-kolejny-triumf-takie-polaczenie-to-przepis-na-sukcesjpg.jpg
Reklama

Plejada gwiazd disco polo świętuje ogromny sukces! Takie połączenie to przepis na sukces!

Redakcja , 22 Grudzień 2020  19:42
Plejada gwiazd disco polo świętuje ogromny sukces! Takie połączenie to przepis na sukces!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

SZKIC Współpraca największych gwiazd w branży muzyki disco polo okazała się strzałem w dziesiątkę!

Reklama

Gdy w świecie muzyki disco polo ogłoszono współpracę znanych i uwielbianych gwiazd, nie mogło to zakończyć się inaczej, jak tylko sukcesem! Pierwszy triumf przyszedł bardzo szybko i jak lawina pociągnął za sobą kolejne. Chociaż od premiery kawałka minęło kilka dni, to szampan leje się strumieniami i nie zanosi się na to, aby miał szybko przestać!

Zobacz również: Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.

Boys, Top Girls, Jorrgus, Extazy oraz BajorekD – to właśnie o ich współpracy mowa. Artyści połączyli swe siły, talenty oraz przepiękne głosy i wspólnie stworzyli kawałek „To zmieni się”. Utwór od razu bardzo spodobał się nie tylko fanom Artystów, ale też sympatykom muzyki disco polo i szturmem podbił ich serca. Na pierwszy sukces nie trzeba było długo czekać, a kolejne z nich to już tylko kwestia czasu. Tak fantastyczny utwór spisany jest bowiem na wielki sukces!

W jedenastym dniu od premiery kawałka licznik wyświetleń na portalu YouTube przekroczył 1 mln oraz 12 tys. łapek w górę! To ogromny powód do dumy i dowód na to, że nawet w tak trudnym okresie dla branży muzycznej można stworzyć arcydzieło! Poza perfekcyjnym wykonaniem, poruszającym tekstem, czy klipem, który bardzo dobrze pokazuje rzeczywistość, utwór „To zmieni się” ma w sobie coś hipnotyzującego. Nam szczerze mówiąc nie udało się przesłuchać go tylko raz, po setnej powtórce przestaliśmy liczyć!

Artystom gratulujemy takiego wyniku! Dzięki Wam świat jest piękniejszy!

Zobacz również: Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?

Reklama
Zobacz teledysk: Boys & Top Girls & Jorrgus & Extazy & BajorekD - To zmieni się
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  2. Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!
  3. Fani licytują kolację z najpiękniejszymi dziewczynami z Top Girls. W grę wchodzi zdrowie i życie Polaków
  4. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej