2020-12-22T19:42:00+01:00 Plejada gwiazd disco polo świętuje ogromny sukces! Takie połączenie to przepis na sukces! https://disco-polo.info/uploads/news/plejada-gwiazd-disco-polo-swietuje-kolejny-triumf-takie-polaczenie-to-przepis-na-sukcesjpg.jpg

Plejada gwiazd disco polo świętuje ogromny sukces! Takie połączenie to przepis na sukces!

Redakcja , 22 Grudzień 2020  19:42

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plejada gwiazd disco polo świętuje ogromny sukces! Takie połączenie to przepis na sukces!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

SZKIC Współpraca największych gwiazd w branży muzyki disco polo okazała się strzałem w dziesiątkę!

Reklama

Gdy w świecie muzyki disco polo ogłoszono współpracę znanych i uwielbianych gwiazd, nie mogło to zakończyć się inaczej, jak tylko sukcesem! Pierwszy triumf przyszedł bardzo szybko i jak lawina pociągnął za sobą kolejne. Chociaż od premiery kawałka minęło kilka dni, to szampan leje się strumieniami i nie zanosi się na to, aby miał szybko przestać!

Zobacz również: Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Boys, Top Girls, Jorrgus, Extazy oraz BajorekD – to właśnie o ich współpracy mowa. Artyści połączyli swe siły, talenty oraz przepiękne głosy i wspólnie stworzyli kawałek „To zmieni się”. Utwór od razu bardzo spodobał się nie tylko fanom Artystów, ale też sympatykom muzyki disco polo i szturmem podbił ich serca. Na pierwszy sukces nie trzeba było długo czekać, a kolejne z nich to już tylko kwestia czasu. Tak fantastyczny utwór spisany jest bowiem na wielki sukces!

W jedenastym dniu od premiery kawałka licznik wyświetleń na portalu YouTube przekroczył 1 mln oraz 12 tys. łapek w górę! To ogromny powód do dumy i dowód na to, że nawet w tak trudnym okresie dla branży muzycznej można stworzyć arcydzieło! Poza perfekcyjnym wykonaniem, poruszającym tekstem, czy klipem, który bardzo dobrze pokazuje rzeczywistość, utwór „To zmieni się” ma w sobie coś hipnotyzującego. Nam szczerze mówiąc nie udało się przesłuchać go tylko raz, po setnej powtórce przestaliśmy liczyć!

Artystom gratulujemy takiego wyniku! Dzięki Wam świat jest piękniejszy!

Zobacz również: Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys & Top Girls & Jorrgus & Extazy & BajorekD - To zmieni się
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  2. Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!
  3. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  4. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!
  5. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  6. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami