Reklama


Reklama

Piosenka disco polo zagwarantowała im ogromny sukces! Kolejne miliony pojawiły się na koncie Daj to Głośniej!

2019-12-01T13:35:00+01:00 Piosenka disco polo zagwarantowała im ogromny sukces! Kolejne miliony pojawiły się na koncie Daj to Głośniej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/piosenka-disco-polo-zagwarantowala-im-ogromny-sukces-kolejne-miliony-pojawily-sie-na-koncie-daj-to-glosniej-1575146679.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/toglosniej/
Reklama


Ogólna

Takiego scenariusza nikt nie przewidział. Kolejne miliony pojawiły się na koncie popularnej grupy disco polo

Reklama

Choć w świecie muzyki disco polo pojawili się nagle momentalnie stali się milionerami. Mowa o zespole Daj to Głośniej, który ochoczo podbija rynek muzyczny! 

Zobacz również: Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!

DAJ TO GŁOŚNIEJ Z MILIONAMI NA KONCIE!

W ostatnim czasie swoje wielkie podboje rozpoczęła grupa Daj to Głośniej z przebojem "Mama Ostrzegała". W niespełna trzy miesiące od premiery teledysk do wspomnianej piosenki przekroczył  37 mln i zagwarantował grupie wiele koncertów. Obecnie, po nieco ponad 6 miesiącach teledysk przekroczył już 85 mln wyświetleń. 

Jest to niesamowity wynik, który młodą stażem formację disco polo Daj to Głośniej uplasował w czołówce gwiazd! Ale to nie koniec niespodzianek dla fanów disco polo! Już niedługo, zespół zaprezentuje się na Sylwestrze z Polsatem

"Specjalnie dla ekipy Polsatu opowiedzieliśmy trochę o tym co u nas i nakręciliśmy zajawkę na sylwestrowa moc przebojów. Zatem już teraz zapraszamy przed telewizory" - napisał zespół Daj to Głośniej udostępniając  zdjęcie z nagrań.

Czy po tej nocy licznik wyświetleń pod teledyskiem do piosenki "Mama Ostrzegała" znacznie wzrośnie? Wszystko w Waszych rękach! 

Zobacz również: Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  2. Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!
  3. Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.