2020-10-21T17:00:00+02:00 Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/pilne-wazne-oswiadczenie-w-sprawie-7-edycji-lodz-disco-fest-2020-1603292122.jpg

Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Redakcja , 21 Październik 2020  17:00
Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Co z największą imprezą disco polo w naszym kraju?!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Organizator imprezy World Media opublikowało ważne oświadczenie odnoście planowanego w listopadzie wydarzenia! Już za niespełna miesiąc, bo na 14 listopada, zaplanowana była 7 edycja wydarzenia ŁÓDŹ DISCO FEST 2020.

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo wystąpi w koncercie dedykowanym obrońcom polskich granic na TVP! Syn Elwiry Mejk jest żołnierzem!

W związku z obecną sytuacją panującą w kraju organizatorzy wystosowali oświadczenie, które z pewnością zasmuci nie tylko zespoły, ale także wszystkich fanów i sympatyków planujących udział w owym wydarzeniu.

Niestety, sytuacja epidemiczna w Polsce i na świecie z dnia na dzień wygląda coraz gorzej. Wiele powiatów oraz dużych miast zostało objęte strefą czerwoną, w tym miasto Łódź. W zawiązku z tym, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich gości oraz uczestników wydarzenia, firma World Media podjęła decyzję o przeniesieniu daty 7 edycji imprezy ŁÓDŹ DISCO FEST na przyszły rok.

Na scenie w Łodzi miały pojawić się następujące gwiazdy: Boys, Top Girls, Jorrgus, Milano, Extazy, News, Akcent, Weekend, Classic, Daj to Głośniej, Mig, Andre, After Party, Camasutra, Defis, Power Play, Miły Pan, Czadoman, Bayer Full, Piękni i Młodzi oraz grupa Playboys!

Rok 2020 przejdzie do historii jako rok bez koncertu ŁÓDŹ DISCO FEST. Organizatorzy zapewniają wszystkich, że kupione bilety na przeniesione wydarzenie nie stracą swojej ważności i bez problemu będzie można wykorzystać je w przyszłym roku. Impreza wstępnie ma odbyć się 13.11.2021 r.

Szczegółowe warunki wykorzystania biletów na tegoroczną edycję zostaną ogłoszone już wkrótce. Wszyscy mamy nadzieję, że do tego czasu życie codzienne i koncertowe wróci do normy i tego życzymy wszystkim artystom oraz fanom.

Zobacz również: Cudowna Magdalena Narożna kusi w błyszczącej sukni. Fani oniemieli z wrażenia, wokalistka Piękni i Młodzi wygląda jak gwiazda zza Oceanu!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemska wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Gwiazda swoją urodą wprawiła fanów w osłupienie!
  2. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  3. Znana wokalistka disco polo wystąpi w koncercie dedykowanym obrońcom polskich granic na TVP! Syn Elwiry Mejk jest żołnierzem!
  4. Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!
  5. Urodzinowy koncert zespołu Bayer Full na antenie Telewizji Polskiej! To będzie wielkie święto muzyki disco polo! Data emisji, lista wykonawców
  6. Romantyczna nowość zespołu Motif podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  7. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  8. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami