Reklama


Reklama

Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

2020-10-21T17:00:00+02:00 Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/pilne-wazne-oswiadczenie-w-sprawie-7-edycji-lodz-disco-fest-2020-1603292122.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Co z największą imprezą disco polo w naszym kraju?!

Reklama

Organizator imprezy World Media opublikowało ważne oświadczenie odnoście planowanego w listopadzie wydarzenia! Już za niespełna miesiąc, bo na 14 listopada, zaplanowana była 7 edycja wydarzenia ŁÓDŹ DISCO FEST 2020.

Zobacz również: Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!

W związku z obecną sytuacją panującą w kraju organizatorzy wystosowali oświadczenie, które z pewnością zasmuci nie tylko zespoły, ale także wszystkich fanów i sympatyków planujących udział w owym wydarzeniu.

Niestety, sytuacja epidemiczna w Polsce i na świecie z dnia na dzień wygląda coraz gorzej. Wiele powiatów oraz dużych miast zostało objęte strefą czerwoną, w tym miasto Łódź. W zawiązku z tym, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich gości oraz uczestników wydarzenia, firma World Media podjęła decyzję o przeniesieniu daty 7 edycji imprezy ŁÓDŹ DISCO FEST na przyszły rok.

Na scenie w Łodzi miały pojawić się następujące gwiazdy: Boys, Top Girls, Jorrgus, Milano, Extazy, News, Akcent, Weekend, Classic, Daj to Głośniej, Mig, Andre, After Party, Camasutra, Defis, Power Play, Miły Pan, Czadoman, Bayer Full, Piękni i Młodzi oraz grupa Playboys!

Rok 2020 przejdzie do historii jako rok bez koncertu ŁÓDŹ DISCO FEST. Organizatorzy zapewniają wszystkich, że kupione bilety na przeniesione wydarzenie nie stracą swojej ważności i bez problemu będzie można wykorzystać je w przyszłym roku. Impreza wstępnie ma odbyć się 13.11.2021 r.

Szczegółowe warunki wykorzystania biletów na tegoroczną edycję zostaną ogłoszone już wkrótce. Wszyscy mamy nadzieję, że do tego czasu życie codzienne i koncertowe wróci do normy i tego życzymy wszystkim artystom oraz fanom.

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!
  2. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  3. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.