2020-10-21T17:00:00+02:00 Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/pilne-wazne-oswiadczenie-w-sprawie-7-edycji-lodz-disco-fest-2020-1603292122.jpg

Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Redakcja , 21 Październik 2020  17:00
Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Co z największą imprezą disco polo w naszym kraju?!

Reklama

Organizator imprezy World Media opublikowało ważne oświadczenie odnoście planowanego w listopadzie wydarzenia! Już za niespełna miesiąc, bo na 14 listopada, zaplanowana była 7 edycja wydarzenia ŁÓDŹ DISCO FEST 2020.

Zobacz również: Wystrzałowa produkcja, która podbije wiele serc! Połączenie rytmów to istny majstersztyk!

W związku z obecną sytuacją panującą w kraju organizatorzy wystosowali oświadczenie, które z pewnością zasmuci nie tylko zespoły, ale także wszystkich fanów i sympatyków planujących udział w owym wydarzeniu.

Niestety, sytuacja epidemiczna w Polsce i na świecie z dnia na dzień wygląda coraz gorzej. Wiele powiatów oraz dużych miast zostało objęte strefą czerwoną, w tym miasto Łódź. W zawiązku z tym, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich gości oraz uczestników wydarzenia, firma World Media podjęła decyzję o przeniesieniu daty 7 edycji imprezy ŁÓDŹ DISCO FEST na przyszły rok.

Na scenie w Łodzi miały pojawić się następujące gwiazdy: Boys, Top Girls, Jorrgus, Milano, Extazy, News, Akcent, Weekend, Classic, Daj to Głośniej, Mig, Andre, After Party, Camasutra, Defis, Power Play, Miły Pan, Czadoman, Bayer Full, Piękni i Młodzi oraz grupa Playboys!

Rok 2020 przejdzie do historii jako rok bez koncertu ŁÓDŹ DISCO FEST. Organizatorzy zapewniają wszystkich, że kupione bilety na przeniesione wydarzenie nie stracą swojej ważności i bez problemu będzie można wykorzystać je w przyszłym roku. Impreza wstępnie ma odbyć się 13.11.2021 r.

Szczegółowe warunki wykorzystania biletów na tegoroczną edycję zostaną ogłoszone już wkrótce. Wszyscy mamy nadzieję, że do tego czasu życie codzienne i koncertowe wróci do normy i tego życzymy wszystkim artystom oraz fanom.

Zobacz również: Gorące zdjęcia z wakacji wokalistki disco polo! Gwiazda wybrała słoneczną Ibizę! Wygląda przepięknie!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  2. Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
  3. Ważne oświadczenie organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Czy w tym roku fani będą mogli pobawić się przy ulubionych przebojach disco polo?!
  4. Popularny wokalista disco polo wyleciał z żoną na wakacje! Gorące zdjęcia z Grecji podbijają sieć!
  5. Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'
  6. Ogromna suma na koncie grupy Daj to Głośniej! Artyści disco polo zapowiadają kolejny projekt!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami