2023-05-04T16:37:00+02:00 PILNE! Przerwany koncert gwiazdy disco polo! Doszło do niecodziennej sytuacji. Mamy oświadczenie! Czy wiesz, co stało się na koncercie zespołu Red Queen w Rypinie? Dowiedz się o nieplanowanym przerwaniu koncertu i oświadczeniu wokalistki Asii. Zespół Red Queen przeprasza https://disco-polo.info/uploads/news/przerwany-koncert-gwiazdy-disco-polo-doszlo-do-niecodziennej-sytuacji-mamy-oswiadczeniejpg.jpg Disco-Polo.info

PILNE! Przerwany koncert gwiazdy disco polo! Doszło do niecodziennej sytuacji. Mamy oświadczenie!


Czy wiesz, co stało się na koncercie zespołu Red Queen w Rypinie? Dowiedz się o nieplanowanym przerwaniu koncertu i oświadczeniu wokalistki Asii. Zespół Red Queen przeprasza fanów i obiecuje kolejne koncerty pełne niespodzianek i emocji.

Autor: Adam Begier, 04 Maj 2023  16:37
Źródło zdjęć: facebook.com/asia.korycka.9
PILNE! Przerwany koncert gwiazdy disco polo! Doszło do niecodziennej sytuacji. Mamy oświadczenie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"
 2. Skazani na sukces?! 5 mln na koncie grupy Łobuzy! Gwiazdy disco polo na szczycie popularności?!
 3. Zespół Massive - gwiazdy polskich wesel rozbijają bank! Zobaczcie to VIDEO!

  Zespół Red Queen to jedna z najpopularniejszych polskich grup muzycznych, grająca muzykę disco polo. Od momentu powstania w 2017 roku zdobył wielu fanów dzięki swoim energetycznym i zmysłowym piosenkom, takim jak „Przez Ciebie mam zranione serce”, „Ciebie Wybrałam” czy „Mówisz, że mnie kochasz”.

  Ostatni koncert zespołu Red Queen w Rypinie nie przebiegł zgodnie z planem. Zespół musiał zmierzyć się z wieloma problemami, w tym z organizatorami, którzy nie dotrzymali umowy i skrócili czas występu Red Queen na rzecz gwiazdy wieczoru. Wokalistka Asia wydała oświadczenie na Facebooku, w którym wyjaśniła całą sytuację i podziękowała fanom za wsparcie i zrozumienie.

  „Oświadczenie” – wyjaśnienie sytuacji przez wokalistkę Asię Korycką

  Asia Korycka, wokalistka zespołu Red Queen, opublikowała oświadczenie na swoim profilu na Facebooku, w którym wyjaśniła, co stało się podczas majówkowego koncertu w Rypinie. Wokalistka przeprosiła swoich fanów za niedogodności i zapewniła, że to nie była wina zespołu. Red Queen obiecał wynagrodzić swoim fanom krótki koncert i zaprosił ich na kolejne występy, które będą pełne niespodzianek i emocji.

  OŚWIADCZENIE

  Witajcie moi drodzy. Chcieliśmy wyjaśnić tutaj bo myślę że trafi ta informacja do wielu osób. Niestety na koncercie nie mieliśmy takiej możliwości. Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja zaistniała, szczególnie w moim rodzimym mieście. Chcieliśmy dla was zagrać jak najdłużej, mieliśmy przygotowany "scenariusz" koncertowy na pełną godzinę zegarową, gdyż taka była umowa. Niestety, po zagraniu 4 utworów kazano nam kończyć koncert ponieważ o równej 21 musi wejść gwiazda wieczoru. Szczerze mówiąc patrzyliśmy się na siebie i nie miałam pojęcia jak wam o tym powiedzieć że dopiero co zaczęliśmy a już musimy zejść. My to rozumiemy, bo było opóźnienie , zazwyczaj na takich wydarzeniach to normalne. Nie miej jednak uważam, że każdy z nas powinien mieć swój czas na koncert i powinien być traktowany jak każdy zespół. Tym bardziej że bawiliście się super za co wam bardzo dziękuję. Jesteście wspaniali. Mimo to bardzo dziękujemy za zaproszenie nas bo dla mnie zagranie dla swoich to ogromna motywacja i nastawiliśmy się na świetny energiczny koncert i tak faktycznie było. Dziękuję władzom i organizatorom tego wydarzenia. Zostało nam obiecane zaproszenie nas jeszcze w tym roku więc trzymamy za słowo i mam nadzieję że się niebawem spotkamy. Bardzo osobiście i emocjonalnie podchodzę do tego i jest mi jak i chłopakom z mojego zespołu za to co się stało przykro ,lecz niestety nie na wszystko mamy wpływ. Oby nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Dziękuję Rypin jestem mega z was dumna ze tak licznie przybyliście pod scenę. Czułam się zobowiązana opisać Wam tą całą sytuację ponieważ dostawałam pytania i wiadomości dlaczego tak się stało. Nie chcemy aby ktoś pomyślał że z własnej woli zagraliśmy tak krótki koncert bo w naszym wykonaniu nigdy nie miało to miejsca. Dzięki wielkie Rypin

  Nieplanowane przerwanie koncertu disco polo

  Podczas koncertu w Rypinie zespół Red Queen miał zagrać przez godzinę, zgodnie z umową z organizatorami. Niestety, po zagraniu tylko czterech piosenek, zespół musiał zakończyć swój występ, ponieważ o równej 21 musiała pojawić się gwiazda wieczoru. Asia Korycka i reszta zespołu byli zaskoczeni i rozczarowani tą decyzją, ale nie mieli wpływu na sytuację.

  Zespół Red Queen przeprasza fanów i zapewnia o kolejnych koncertach

  Asia Korycka wyjaśniła, że zespół Red Queen bardzo przeprasza swoich fanów za niedogodności, które mieli podczas ich koncertu w Rypinie. Zespół jest świadomy, że każdy zespół powinien mieć swój czas na koncercie i powinni być traktowani z szacunkiem i równością. Zespół docenia swój fanów i ich oddanie, a także poświęcenie czasu na przybycie na koncert, dlatego postanowili wynagrodzić swoim fanom ten krótki występ i zaprosić ich na kolejne koncerty, które będą pełne niespodzianek i emocji. Asia Korycka w swoim oświadczeniu wyraziła wdzięczność dla fanów, którzy zrozumieli sytuację i wykazali wsparcie dla zespołu Red Queen. Wokalistka podkreśliła, że muzyka jest pasją zespołu i ich sposobem na życie, dlatego Red Queen nie poddaje się i wierzy, że w przyszłości będą mieli okazję zagrać przed swoimi fanami jeszcze więcej niesamowitych koncertów.


  RED QUEEN - Czerwona sukienka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Poznaj burzliwą historię Krzysztofa Rutkowskiego, od domu dziecka do szczytów disco polo. Jego przeboje żyją do dziś
  2. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  3. Andre gwiazdą na imprezie firmowej! To najlepszy artysta na takie wydarzenia?
  4. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!
  5. Król Latino na scenie w Świebodzinie - Nie przegap koncertu Skolima już 28 kwietnia!
  6. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  7. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
  8. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie