Reklama
Polecamy


Reklama

PILNE! Gwiazdor disco polo trafił do szpitala! Wiemy co się stało!

2020-09-02T07:10:00+02:00 PILNE! Gwiazdor disco polo trafił do szpitala! Wiemy co się stało! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/pilne-gwiazdor-disco-polo-trafil-do-szpitala-wiemy-z-jakiego-powodu-1598990190.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Życie gwiazd

Niestety życie nie składa się jedynie z pięknych, beztroskich chwil i nawet znane sławy, muszą czasami mierzyć się z trudnościami losu

Reklama

Świat disco polo, to nie tylko dynamiczne piosenki, koncerty i wydarzenia muzyczne. To głównie artyści, którzy tworzą ten gatunek. Są rozchwytywani i to właśnie na nich skupia się cała uwaga. Ich prywatność interesuje odbiorców równie mocno, co twórczość.

Zobacz również: Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!

Na portalach społecznościowych gwiazd, zbierają się setki tysięcy fanów, którzy codziennie łakną nowych informacji na temat idola. Niestety życie nie składa się jedynie z pięknych, beztroskich chwil i nawet znane sławy, muszą czasami mierzyć się z trudnościami losu. Udało nam się dotrzeć do niepokojącej fotografii Pawła Pilipienko, lidera zespołu Faster.

Kadr pochodzi wprost ze szpitalnego łóżka! Gwiazdor zdradził nam dlaczego znalazł się w medycznej przestrzeni: „...przegroda nosowa w końcu. Odkładałem zabieg od kilku lat, nigdy nie było czasu aż w końcu położyłem się do szpitala i zrobiłem...”! Fani mogą odetchnąć z ulgą.

Całe szczęście zabieg nie był spowodowany zagrożeniem życia, a chęcią poprawy jego jakości. Jak wiemy w wykonywaniu muzyki, wydolność układu oddechowego odgrywa niezwykle ważną rolę, nie dziwi zatem fakt, że Paweł zdecydował się uregulować tę kwestię.

Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz również: Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!
  2. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.