Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-02T07:10:00+02:00 PILNE! Gwiazdor disco polo trafił do szpitala! Wiemy co się stało! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/pilne-gwiazdor-disco-polo-trafil-do-szpitala-wiemy-z-jakiego-powodu-1598990190.jpg
Reklama

PILNE! Gwiazdor disco polo trafił do szpitala! Wiemy co się stało!

Redakcja , 02 Wrzesień 2020  07:10
PILNE! Gwiazdor disco polo trafił do szpitala! Wiemy co się stało!
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

Niestety życie nie składa się jedynie z pięknych, beztroskich chwil i nawet znane sławy, muszą czasami mierzyć się z trudnościami losu

Reklama

Świat disco polo, to nie tylko dynamiczne piosenki, koncerty i wydarzenia muzyczne. To głównie artyści, którzy tworzą ten gatunek. Są rozchwytywani i to właśnie na nich skupia się cała uwaga. Ich prywatność interesuje odbiorców równie mocno, co twórczość.

Zobacz również: Dawid Narożny w wyjątkowym duecie z córką! Wykonali największe hity Pięknych i Młodych!

Na portalach społecznościowych gwiazd, zbierają się setki tysięcy fanów, którzy codziennie łakną nowych informacji na temat idola. Niestety życie nie składa się jedynie z pięknych, beztroskich chwil i nawet znane sławy, muszą czasami mierzyć się z trudnościami losu. Udało nam się dotrzeć do niepokojącej fotografii Pawła Pilipienko, lidera zespołu Faster.

Kadr pochodzi wprost ze szpitalnego łóżka! Gwiazdor zdradził nam dlaczego znalazł się w medycznej przestrzeni: „...przegroda nosowa w końcu. Odkładałem zabieg od kilku lat, nigdy nie było czasu aż w końcu położyłem się do szpitala i zrobiłem...”! Fani mogą odetchnąć z ulgą.

Całe szczęście zabieg nie był spowodowany zagrożeniem życia, a chęcią poprawy jego jakości. Jak wiemy w wykonywaniu muzyki, wydolność układu oddechowego odgrywa niezwykle ważną rolę, nie dziwi zatem fakt, że Paweł zdecydował się uregulować tę kwestię.

Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz również: To będzie prawdziwa bomba! Soleo zapowiedział kolejną nowość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.
  2. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  3. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  4. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej