Reklama


Reklama

Koncert disco polo odwołany! Wszystko przez opóźniony samolot z Izraela!

2019-11-11T13:00:00+01:00 Koncert disco polo odwołany! Wszystko przez opóźniony samolot z Izraela! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/koncert-disco-polo-odwolany-wszystko-przez-opozniony-samolot-z-izraela-1573428342.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Muzycy utknęli na lotnisku w Izraelu i pomimo wszelkich starań nie byli w stanie dotrzeć na czas aby móc zagrać koncert

Reklama

Takiego scenariusza nikt nie przewidział! Zespół disco polo został zmuszony do odwołania swojego koncertu. Formacja chwilowo utknęła na lotnisku.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Niepokojące informację przekazał sam zespół. Jak się okazało samolot, którym grupa Faster wracała do Polski miał kilkugodzinne opóźnienie. Muzycy utknęli na lotnisku w Izraelu i pomimo wszelkich starań nie byli w stanie dotrzeć na czas do klubu Scorpio w miejscowości Wnory-Wiechy. 

OPÓŹNIONY SAMOLOT PRZYCZYNĄ ODWOŁANIA KONCERTU DISCO POLO!

Nasz samolot którym mieliśmy z Izraela wrócić do Polski, niestety miał kilku godzinne opóźnienie!!! Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie dojedziemy dziś do klubu Scorpio we Wnorach! 

Przepraszamy najmocniej. Obiecujemy, odrobiny ten koncert w najbliższym możliwym momencie - napisał zespół udostępniając w sieci zdjęcie z lotniska

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne wokalistki disco polo Top Girls ujawniły w końcu skrywaną prawdę! Internauci zaskoczeni!
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.