2018-05-23T16:15:00+02:00 Roztańczona Wielkopolska inauguracja w Kole już 26 maja! Już w najbliższą sobotę zapraszamy bardzo serdecznie do Koła. https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/roztanczona-wielkopolska-inauguracja-w-kole-juz-26-maja-1527077432.png Disco-Polo.info

Roztańczona Wielkopolska inauguracja w Kole już 26 maja!


Data Publikacji: 23 Maj 2018  16:15
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Już w najbliższą sobotę zapraszamy bardzo serdecznie do Koła.

Roztańczona Wielkopolska inauguracja w Kole już 26 maja!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Będzie ogromny Sylwester 2025 z disco polo w TV! Republika stawia na gwiazdy muzyki tanecznej!
  2. Ponętna Skynova przyciąga wszystkie spojrzenia! Roksana w białym topie i krótkich szortach podbija scenę disco polo
  3. Discoprince prezentuje nowość na koniec lata – „Wakacyjny głos”
Reklama

Rozpoczynamy cykl imprez o nazwie "Roztańczona Wielkopolska". Na dobry początek wielkie wydarzenie w Kole. Podczas pierwszej imprezy na scenie zobaczymy grupę Faster, Nipper Boy oraz dwie zagraniczne gwiazdy Danzel i Mirami.

Publiczność w Kole będzie świadkami bezprecedensowego wydarzenia na skalę europejską. Pierwszy raz od kilku lat Danzel z Belgii zaśpiewa wspólnie z Mirami, z Ukrainy wspólny przebój Mirami feat. Danzel - Upside Down nagrany w 2014 roku. Całość zostanie okraszona również naszą - zarazem najbardziej taneczną - muzyką disco polo. Wystąpią również dwie gwiazdy tego nurtu, które znane są już z kilku ciekawych produkcji. Z pewnością tego dnia nie zabraknie również wielkiego przeboju "Audi w LPG"

Spragnionych dobrej zabawy zapraszamy na Dni Koła 2018

Imprezę poleca i nakręca serwis disco-polo.info

 

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 23 Maj 2018  16:15
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.
Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Małgorzata Główka w czarnej sukience przyciągnęła uwagę świata disco polo
  2. Bungee prezentuje nowy singiel „Fiku Miku” i teledysk pełen zabawy
  3. Power Boy szokuje brzmieniem, „Życie singla” to najgorętsza premiera w disco polo?
  4. Kuba Urbański zaskoczył podróżnych na Lotnisku Chopina niezwykłym występem
  5. Dawid Narożny i jego żona Joasia w kulinarnym programie Joanny Krupy
  6. Roztańczony PGE Narodowy 2025 w Polsacie na żywo
  7. Hymn Roztańczonego PGE Narodowego 2025 to „Ten świat należy do nas”! Zobacz przedpremierę!
  8. EratoX prezentuje remix utworu „Tyle było chwil”
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły