2022-01-13T15:50:00+01:00 PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-dementuje-plotki-dotyczace-smierci-wszyscy-odetchneli-z-ulgajpg.jpg
Reklama

PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą!

Redakcja , 13 Styczeń 2022  15:50
PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą!
Źródło zdjęć: facebook.com/BartoszJagielskiOfficial

Fani wstrzymali oddech! Znany wokalista disco polo zdementował plotki o śmierci


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

O tym, że przypadki chodzą po ludziach przekonał się ostatnio zdolny wokalista disco polo. Było nerwowo, na szczeście wszystko skończyło się pomyślnie!

Zobacz również: Kamil Grosicki zaśpiewał wielki hit Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full! To nagranie to hit internetu | VIDEO

Bartosz Jagielski to wykonawca disco polo, który na swoim koncie ma takie produkcje jak: "No weź polewaj", "Bawią się", czy "Diablica". To niezwykle energetyczne kawałki, które każdego wprawią w pozytywny nastrój!

Reklama

Bartosz Jagielski dementuje plotki. "Moja mama żyje i ma się całkiem dobrze"!

Uwielbiany wokalista disco polo od kilku dni przyjmuje kondolencje od bliskich osób, które dowiedziały się o rzekomej śmierci jego ukochanej mamy! Okazuje się jednak, że doszło do wielkiego nieporozumienia! Rodzicielka artysty żyje i ma się całkiem dobrze!

WAŻNA INFORMACJA! Moja mama Barbara Jagielska żyje i ma się świetnie Otrzymujemy wiadomości, telefony z kondolencjami - owszem inna Pani o tym imieniu i nazwisku Zmarła i przekazujemy Wyrazy Współczucia Rodzinie natomiast to zbieg okoliczności i chcę uciąć niepotrzebne spekulacje.

Reklama

Finał tej sprawy jest zaskakujący. Doszło bowiem do wyjątkowo pechowego zbiegu okoliczności! Czasami zdarza się tak, że kilka osób nosi takie samo imię i nazwisko i właśnie tak było w tym przypadku!

Na szczęście Bartosz Jagielski wytłumaczył całe zamieszanie w swoich mediach społecznościowych. Mamie artysty życzymy dużo zdrowia i oby już nigdy nie musiało dochodzić do podobnych sytuacji!

Zobacz również: Znany producent muzyczny odświeżył wielki hit zespołu Joker! To nowa jakość disco polo?!

Reklama
Plik 2022-01-12_145034.png_0..png
Reklama

Bartosz Jagielski - KIEDYŚ

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Bartosz Jagielski - KIEDYŚ
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. To oni są królami disco polo! Ich hit bije rekordy, a to dopiero początek! 'Farbowany włos' to przebój na lata?
  2. Córka znanego wokalisty disco polo pójdzie w ślady ojca?! Gesek pochwalił się jej talentem
  3. 'Moje serce pękało' - zrozpaczona gwiazda disco polo w szczerym wyznaniu
  4. Niezwykła metamorfoza znanej i cudownej gwiazdy disco polo! Fani jej nie poznali! Jak teraz wygląda?!
  5. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!
  6. Dramat artystki! Samolot odleciał bez znanej wokalistki disco polo! Etna tłumaczy co się stało!
  7. Popularna wokalistka disco polo odsłoniła piękne ciało! Gorący widok komentują internauci!
  8. Legendarny wokalista disco polo zdradził kulisy nowej produkcji 'Całe życie z wariatami'! Zapowiada się murowany hit disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami