Reklama


Reklama

Pierwsza para disco polo świętuje 31. rocznicę ślubu! Zobaczcie jak Zenon i Danuta Martyniuk wyglądali w dniu ślubu!

2020-02-04T18:20:00+01:00 Pierwsza para disco polo świętuje 31. rocznicę ślubu! Zobaczcie jak Zenon i Danuta Martyniuk wyglądali w dniu ślubu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/pierwsza-para-disco-polo-swietuje-31-rocznice-slubu-1580828923.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ZenekFilm
Reklama


Ogólna

Młodzi powinni brać przykład z Zenka Martyniuka.Wokalista jest przykładem na to,że prawdziwa miłość istnieje i znajdzie każdego w odpowiednim momencie

Reklama

Najpiękniejszych chwil w życiu nie jesteśmy w stanie zaplanować. Zenek Martyniuk świętuje wraz ze swoją żoną Danutą 31. rocznicę ślubu.

Zobacz również: Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

To właśnie 31 lat temu król disco polo wraz ze swoją wybranką przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Wówczas nikt nie przypuszczał, że tak potoczy się życie Zenka i zostanie okrzyknięty królem muzyki tanecznej. W świecie disco polo nie ma fana, który nie wiedziałby kim jest Zenek i nie znałby jego kawałków.

Do najbardziej znanych zalicza się oczywiście „Przez Twe oczy zielone” , „Przekorny los” czy też „Gwiazda” i „Życie to są chwile”. Król disco polo może powiedzieć, że jest naprawdę szczęśliwym człowiekiem, bo poza karierą i pracą, którą tak naprawdę żyje – ma kochającą rodzinę, która go wspiera i wskoczyłaby za artystą w ogień.

Młodzi powinni brać przykład z Zenka. Wokalista disco polo jest przykładem na to, że prawdziwa miłość istnieje i znajdzie każdego w odpowiednim momencie.

Oczywiście trzeba o nią dbać i pielęgnować. -To dziś! Zenek i Danuta Martyniukowie obchodzą 31. rocznicę ślubu. Pierwszej parze #DISCOPOLO życzymy jeszcze więcej szczęścia, miłości i wytrwałości małżeńskiej. Poznaj historię wielkiej miłości Zenka i Danki! #FilmZenek na ekranach kin już w #Walentynki 14 lutego 2020!

A wy czego życzycie Zenkowi i Danusi? Czekacie już na premierę filmu „Zenek”?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo oburzony atakami! Wziął udział w marszu Niepodległości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  2. Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.
  3. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.