2020-02-04T18:20:00+01:00 Pierwsza para disco polo świętuje 31. rocznicę ślubu! Zobaczcie jak Zenon i Danuta Martyniuk wyglądali w https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/pierwsza-para-disco-polo-swietuje-31-rocznice-slubu-1580828923.jpg

Pierwsza para disco polo świętuje 31. rocznicę ślubu! Zobaczcie jak Zenon i Danuta Martyniuk wyglądali w dniu ślubu!

Redakcja , 04 Luty 2020  18:20
Pierwsza para disco polo świętuje 31. rocznicę ślubu! Zobaczcie jak Zenon i Danuta Martyniuk wyglądali w dniu ślubu!
Źródło zdjęć: facebook.com/ZenekFilm
Reklama

Młodzi powinni brać przykład z Zenka Martyniuka.Wokalista jest przykładem na to,że prawdziwa miłość istnieje i znajdzie każdego w odpowiednim momencie

Reklama

Najpiękniejszych chwil w życiu nie jesteśmy w stanie zaplanować. Zenek Martyniuk świętuje wraz ze swoją żoną Danutą 31. rocznicę ślubu.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!

To właśnie 31 lat temu król disco polo wraz ze swoją wybranką przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Wówczas nikt nie przypuszczał, że tak potoczy się życie Zenka i zostanie okrzyknięty królem muzyki tanecznej. W świecie disco polo nie ma fana, który nie wiedziałby kim jest Zenek i nie znałby jego kawałków.

Do najbardziej znanych zalicza się oczywiście „Przez Twe oczy zielone” , „Przekorny los” czy też „Gwiazda” i „Życie to są chwile”. Król disco polo może powiedzieć, że jest naprawdę szczęśliwym człowiekiem, bo poza karierą i pracą, którą tak naprawdę żyje – ma kochającą rodzinę, która go wspiera i wskoczyłaby za artystą w ogień.

Młodzi powinni brać przykład z Zenka. Wokalista disco polo jest przykładem na to, że prawdziwa miłość istnieje i znajdzie każdego w odpowiednim momencie.

Oczywiście trzeba o nią dbać i pielęgnować. -To dziś! Zenek i Danuta Martyniukowie obchodzą 31. rocznicę ślubu. Pierwszej parze #DISCOPOLO życzymy jeszcze więcej szczęścia, miłości i wytrwałości małżeńskiej. Poznaj historię wielkiej miłości Zenka i Danki! #FilmZenek na ekranach kin już w #Walentynki 14 lutego 2020!

A wy czego życzycie Zenkowi i Danusi? Czekacie już na premierę filmu „Zenek”?

Zobacz również: Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo wyleciała na rajskie wakacje. Gwiazda pochwaliła się gorącymi zdjęciami!
  2. Popularna artystka stworzyła wyjątkową mapę! Niezwykła premiera w disco polo!
  3. Solowa premiera liderki znanej grupy disco polo! Co na to fani "Daj to Głośniej"?!
  4. Gwiazda disco polo olśniła w skąpej stylizacji! Nie każdy by się na nią odważył!
  5. Gwiazdor disco polo sprzedał więcej płyt niż topowe gwiazdy Pop?! W takim tempie MiłyPan trafi na szczyt!
  6. Odsłonięty biust oraz okulary gwiazdy disco polo! To prawdziwa gorąca mamuśka!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama