Reklama


Reklama

Piękni i Młodzi z milionem na koncie! Ogromne powody do zadowolenia

2019-01-11T07:59:00+01:00 Piękni i Młodzi z milionem na koncie! Ogromne powody do zadowolenia https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/piekni-i-mlodzi-ida-po-kolejny-milion-nowosc-grupy-disco-polo-podbija-rynek-muzyczny-1547131103.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Piękni i Młodzi
Reklama


Ogólna

Najnowsza produkcja zespołu disco polo Piękni i Młodzi zyskuje coraz większą popularność

Reklama

Początek roku dla jednej z najpopularniejszych grup w muzyce disco polo rozpoczął się z przytupem. Udostępniona pod koniec grudnia przez zespół Piękni i Młodzi premiera pt. "Nie mów że" zyskuje coraz większą popularność.

PIĘKNI I MŁODZI ZDOBYLI MILION

Formacja z Łomży ma ogromne powody do zadowolenia! Ich najnowsza produkcja, której realizacją teledysku zajęła się współpracująca już z grupą ekipa Stykky Media przekroczyła swój pierwszy milion wyświetleń. 

Mamy pierwszy Milion :))) dziękuje :) i pędzimy po 2 z przodu - napisała Magda Narożna udostępniając w sieci teledysk

Grupa Piękni i Młodzi w branży muzycznej osiągnęła sporo! Setki koncertów, mnóstwo nagród, wywiadów, ciekawych projektów. Ich produkcje jak "Niewiara" czy "Kocham się w Tobie" wybiły się spośród innych produkcji i biją rekordy popularności. Czy najnowsza propozycja również okaże się dla nich hitowa? Trzymamy kciuki za sukces 

Zobacz również: Roksana Węgiel w teledysku disco polo! Będzie zaskoczeni jej wyglądem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  2. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  3. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.