2020-02-23T13:00:00+01:00 Piękni i Młodzi pokazali na co ich stać! Ten FILM podbija sieć! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/piekni-i-mlodzi-bez-siebie-w-gliwicach-1582222916.jpg

Piękni i Młodzi pokazali na co ich stać! Ten FILM podbija sieć!

Redakcja , 23 Luty 2020  13:00
Piękni i Młodzi pokazali na co ich stać! Ten FILM podbija sieć!
Źródło zdjęć: facebook.com/piekniimlodziofficial/ - Anma Studio

Zespół Piękni i Młodzi, którego liderką i wokalistą jest utalentowana Magda Narożna podbijają sieć nowym nagraniem


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jedna z większych imprez walentynkowych odbyła się w południowej części Polski. To właśnie w Gliwicach wystąpiły najbardziej znane i rozchwytywane gwiazdy ze świata disco polo.

Zobacz również: Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!

Wśród nich znalazł się między innymi zespół Piękni i Młodzi. Formacja jak zwykle zachwyciła swoim występem. W branży disco polo zespół Piękni i Młodzi, którego liderką i wokalistą jest utalentowana Magda Narożna – słynie z takich przedmiotów, jak „Niewiara” , „Chciałabym spać z Tobą” czy też „Ona jest taka cudowna”.

Podczas walentynkowego koncertu w Gliwicach – Roztańczone Walentynki Arena Gliwice zespół zachwycił swoich fanów najnowszą piosenką, która została zatytułowana „Bez siebie”. Trzeba przyznać, że grupa Piękni i Młodzi w każdym utworze brzmi po prostu rewelacyjnie.

Jak wam się podobał koncert Pięknych i Młodych? No i oczywiście ich najnowszy singiel zatytułowany „Bez siebie”. Myślicie, że kawałek przerodzi się w przebój na długie lata?

Zobacz również: Gorąca nowość formacji Shantel podbija sieć! Utwór 'O Paulino' stanie się nowym hitem internetu i TikToka?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna Nikola Dutkiewicz hucznie świętuje swoje urodziny. Czas dla córki Sławomira Świerzyńskiego się zatrzymał?!
  2. Popularny gwiazdor disco polo w nowej odsłonie! Grzegorz Kraszewski Van Davi zachwycił fanów nowością pod tytułem 'Zakochać się'
  3. Lawina krytyki! Magda Narożna Piękni i Młodzi zaśpiewała NA ŻYWO wielki hit disco polo 'Wiocha', 'dramat'
  4. Magda Narożna Piękni i Młodzi młodnieje w oczach?! 'Ale się Pani odchudziła'
  5. Znany zespół disco polo odświeżył wielki biesiadny przebój! Brawurowa wersja pobije słynny oryginał?!
  6. SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!
  7. Rewelacyjna premiera znanej formacji Masters podbija rynek disco polo. Utwór pod tytułem 'W stronę Słońca' nawiązuje do początków disco!
  8. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami