Reklama
Polecamy


Reklama

Piękni i Młodzi pokazali na co ich stać! Ten FILM podbija sieć!

2020-02-23T13:00:00+01:00 Piękni i Młodzi pokazali na co ich stać! Ten FILM podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/piekni-i-mlodzi-bez-siebie-w-gliwicach-1582222916.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/piekniimlodziofficial/ - Anma Studio
Reklama


Życie gwiazd

Zespół Piękni i Młodzi, którego liderką i wokalistą jest utalentowana Magda Narożna podbijają sieć nowym nagraniem

Reklama

Jedna z większych imprez walentynkowych odbyła się w południowej części Polski. To właśnie w Gliwicach wystąpiły najbardziej znane i rozchwytywane gwiazdy ze świata disco polo.

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Wśród nich znalazł się między innymi zespół Piękni i Młodzi. Formacja jak zwykle zachwyciła swoim występem. W branży disco polo zespół Piękni i Młodzi, którego liderką i wokalistą jest utalentowana Magda Narożna – słynie z takich przedmiotów, jak „Niewiara” , „Chciałabym spać z Tobą” czy też „Ona jest taka cudowna”.

Podczas walentynkowego koncertu w Gliwicach – Roztańczone Walentynki Arena Gliwice zespół zachwycił swoich fanów najnowszą piosenką, która została zatytułowana „Bez siebie”. Trzeba przyznać, że grupa Piękni i Młodzi w każdym utworze brzmi po prostu rewelacyjnie.

Jak wam się podobał koncert Pięknych i Młodych? No i oczywiście ich najnowszy singiel zatytułowany „Bez siebie”. Myślicie, że kawałek przerodzi się w przebój na długie lata?

Zobacz również: Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  2. WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!
  3. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.